• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • 'বিদ্ৰোহীসকলৰ বিশ্বাসঘাতকতা পাহৰিব নোৱাৰি', আদিত্য ঠাকৰেয়ে ক'লে- এয়া হৈছে সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুঁজ ...

'বিদ্ৰোহীসকলৰ বিশ্বাসঘাতকতা পাহৰিব নোৱাৰি', আদিত্য ঠাকৰেয়ে ক'লে- এয়া হৈছে সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুঁজ ...

মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মন্ত্ৰী আদিত্য ঠাকৰেয়ে কৈছে যে উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ শিৱসেনা আৰু একনাথ সিন্দেৰ শিৱসেনাৰ মাজত চলি থকা অচলাৱস্থা সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুদ্ধ।

মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মন্ত্ৰী আদিত্য ঠাকৰেয়ে কৈছে যে উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ শিৱসেনা আৰু একনাথ সিন্দেৰ শিৱসেনাৰ মাজত চলি থকা অচলাৱস্থা সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুদ্ধ।

মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মন্ত্ৰী আদিত্য ঠাকৰেয়ে কৈছে যে উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ শিৱসেনা আৰু একনাথ সিন্দেৰ শিৱসেনাৰ মাজত চলি থকা অচলাৱস্থা সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুদ্ধ।

  • Share this:
মহাৰাষ্ট্ৰ চৰকাৰৰ মন্ত্ৰী আদিত্য ঠাকৰেয়ে কৈছে যে উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ শিৱসেনা আৰু একনাথ সিন্দেৰ শিৱসেনাৰ মাজত চলি থকা অচলাৱস্থা সত্য আৰু অসত্যৰ মাজৰ যুদ্ধ। বিদ্ৰোহী শিৱসেনাৰ বিধায়কসকলৰ বিশ্বাসঘাতকতা পাহৰিব নোৱাৰি। আদিত্য ঠাকৰেয়ে দলৰ মুখ্য কাৰ্যালয়ত এক গুৰুত্বপূৰ্ণ ৰাষ্ট্ৰীয় কাৰ্যনিৰ্বাহক বৈঠকৰ পিছত এই মন্তব্য দিছে।

মঙলবাৰৰ পৰা মহাৰাষ্ট্ৰত ৰাজনৈতিক সংকট চলি আছে আৰু প্ৰতিদিনে উন্নয়ন দ্ৰুতগতিত সলনি হৈ আছে৷ আগতে বেকফুটত থকা শিৱসেনাই এতিয়া সম্পূৰ্ণ শক্তিৰে এই ৰাজনৈতিক বিদ্ৰোহৰ বিৰুদ্ধে যুঁজ দি আছে৷ শনিবাৰে, ৰাষ্ট্ৰীয় কাৰ্যবাহীয়ে উদ্ধৱ ঠাকৰেক বিদ্ৰোহী বিধায়কসকলৰ বিৰুদ্ধে ব্যৱস্থা লোৱাৰ ক্ষমতা প্ৰদান কৰে আৰু লগতে সিদ্ধান্ত লোৱা হয় যে শিৱসেনা বা বালাচাহেব ঠাকৰেৰ নাম ব্যৱহাৰ কৰা সকলৰ বিৰুদ্ধে আইনী ব্যৱস্থা লোৱা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: