• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • অৰুণাচলত ধাৰাষাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানত চকুৰ পচাৰতে উটি গৈ খাদত পৰিল এখন স্ক'ৰপিঅ' বাহন, চাওক Video ...

অৰুণাচলত ধাৰাষাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানত চকুৰ পচাৰতে উটি গৈ খাদত পৰিল এখন স্ক'ৰপিঅ' বাহন, চাওক Video ...

অৰুণাচল প্ৰদেশৰ নামণি সোৱণশিৰি জিলাৰ চিপুটা গাঁৱত ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানপানীত এখন স্ক'ৰপিঅ' গাড়ী উটি যায়।

অৰুণাচল প্ৰদেশৰ নামণি সোৱণশিৰি জিলাৰ চিপুটা গাঁৱত ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানপানীত এখন স্ক'ৰপিঅ' গাড়ী উটি যায়।

অৰুণাচল প্ৰদেশৰ নামণি সোৱণশিৰি জিলাৰ চিপুটা গাঁৱত ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানপানীত এখন স্ক'ৰপিঅ' গাড়ী উটি যায়।

  • Share this:
অৰুণাচল প্ৰদেশৰ নামণি সোৱণশিৰি জিলাৰ চিপুটা গাঁৱত ধাৰাসাৰ বৰষুণৰ ফলত হোৱা আকস্মিক বানপানীত এখন স্ক'ৰপিঅ' গাড়ী উটি যায়। শুকুৰবাৰে দুৰ্ঘটনাটো সংঘটিত হয়, য'ত কোনো লোক হতাহত হোৱাৰ খবৰ পোৱা হোৱা নাই।

ঘটনাটোৰ ভিডিঅ' এতিয়া ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ পৰিছে, য'ত ৰাস্তাত পানীৰ তীব্ৰ প্ৰবাহত স্ক'ৰপিঅ' আৱদ্ধ হৈ থকা দেখা গৈছে। গাড়ীখনৰ দুৱাৰ খোলা আছে আৰু ইয়াৰ ওচৰত ৩ জন লোক থিয় হৈ আছে। অনুমান কৰা হৈছে যে এই লোকসকল এই গাড়ীখনত আছিল। অৱশ্যে, এই বিষয়ে কোনো স্পষ্ট তথ্য পোৱা হোৱা নাই।

এই ভিডিঅ'টো ঘটনাস্থলীৰ পৰা দূৰত ৰখাই থোৱা এখন গাড়ীৰ পৰা লোৱা হৈছে, য'ত এজন ব্যক্তিক সেই গাড়ীখনৰ ফালে পাতল খোজ দি চলাচল কৰা দেখা গৈছে, কিন্তু ইয়াৰ মাজতে গাড়ীখন এটা গভীৰ খাদত পৰি যায়।

আমি জনাওঁ যে উত্তৰ-পূব ভাৰতৰ ৰাজ্য অৰুণাচল প্ৰদেশত যোৱা তিনি-চাৰি দিন ধৰি অতি ধাৰাসাৰ বৰষুণ নথিভুক্ত কৰা হৈছে। এই সময়ছোৱাত বহু ঠাইত বান পানী আৰু ভূমিস্খলনৰ খবৰো পোৱা গৈছে। বতৰ বিজ্ঞান বিভাগৰ মতে, বংগোপসাগৰৰ উত্তৰ-পূবত এক ঘূৰ্ণীবতাহৰ অৱস্থা আছে, যাৰ ফলত উত্তৰ-পূবৰ ৰাজ্যসমূহত মুষলধাৰ বৰষুণ হৈ আছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি