• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • ৪৪ কোটি SBI গ্ৰাহকৰ বাবে জৰুৰী খবৰ ! কাইলৈৰ পৰা ৩ দিনৰ বাবে এই সময়ত বন্ধ থাকিব বেংকৰ লেনদেন...

৪৪ কোটি SBI গ্ৰাহকৰ বাবে জৰুৰী খবৰ ! কাইলৈৰ পৰা ৩ দিনৰ বাবে এই সময়ত বন্ধ থাকিব বেংকৰ লেনদেন...

SBIএ টুইটাৰত কৈছে যে চিষ্টেম মেইনটেইন্সৰ বাবে বেংকৰ কিছুমান সেৱা ০৯, ১০ আৰু ১১ অক্টোবৰত স্থগিত ৰখা হ'ব। এই সেৱাবোৰত অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব ইণ্টাৰনেট বেঙ্কিং, Yono, Yono Lite আৰু UPI সেৱা।

SBIএ টুইটাৰত কৈছে যে চিষ্টেম মেইনটেইন্সৰ বাবে বেংকৰ কিছুমান সেৱা ০৯, ১০ আৰু ১১ অক্টোবৰত স্থগিত ৰখা হ'ব। এই সেৱাবোৰত অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব ইণ্টাৰনেট বেঙ্কিং, Yono, Yono Lite আৰু UPI সেৱা।

SBIএ টুইটাৰত কৈছে যে চিষ্টেম মেইনটেইন্সৰ বাবে বেংকৰ কিছুমান সেৱা ০৯, ১০ আৰু ১১ অক্টোবৰত স্থগিত ৰখা হ'ব। এই সেৱাবোৰত অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব ইণ্টাৰনেট বেঙ্কিং, Yono, Yono Lite আৰু UPI সেৱা।

  • Share this:
ভাৰতীয় ষ্টেট বেংকত (State Bank of India) একাউণ্ট থকাসকলৰ বাবে অত্যাৱশ্যকীয় খবৰ আছে। যদি আপোনাৰ একাউণ্টটো SBIত আছে তেন্তে বেঙ্কে আপোনাৰ বাবে এটা সতৰ্কবাণী জাৰি কৰিছে। বেংকে কৈছে যে বেংকৰ বিশেষ সেৱাই কাইলৈৰ পৰা তিনি দিনৰ বাবে কেইঘণ্টামান কাম নকৰিব। বেংকে গ্ৰাহকসকলক ইয়াৰ বিষয়ে অৱগত কৰি টুইট কৰিছিল।

দৰাচলতে, SBIএ টুইটাৰত কৈছে যে চিষ্টেম মেইনটেইন্সৰ বাবে বেংকৰ কিছুমান সেৱা ০৯, ১০ আৰু ১১ অক্টোবৰত স্থগিত ৰখা হ'ব। এই সেৱাবোৰত অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব ইণ্টাৰনেট বেঙ্কিং, Yono, Yono Lite আৰু UPI সেৱা। গ্ৰাহকসকলক উন্নত সুবিধা প্ৰদান কৰাৰ বাবে বেঙ্কে সময়ে সময়ে উন্নীতকৰণ কৰে যাতে গ্ৰাহকসকলে সহজে ডিজিটেল সুবিধা লাভ কৰিব পাৰে।

গ্ৰাহকসকলে এই সময়ত লেনদেন কৰিব নোৱাৰিব
এছবিআইয়ে এটা টুইটত কৈছিল যে এই সেৱাসমূহ ০৯ অক্টোবৰৰ নিশা ১২:২০ বজাৰ পৰা ০২:২০ বজালৈ বন্ধ থাকিব। এই সেৱাসমূহ ১০ আৰু ১১ অক্টোবৰৰ নিশা ১১.২০ বজাৰ পৰা ১.২০ বজালৈ উপলব্ধ নহ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: