পুৱাই গুৰুদ্বাৰ শ্ৰী শিশগঞ্জ চাহিবত প্ৰাৰ্থনাৰ বাবে উপস্থিত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী।

News18 Assam | News18-Assam
Updated:May 1, 2021, 9:22 AM IST
পুৱাই গুৰুদ্বাৰ শ্ৰী শিশগঞ্জ চাহিবত প্ৰাৰ্থনাৰ বাবে উপস্থিত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী।
প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডী হঠাতে গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হয় আৰু এই সময়ছোৱাত তেওঁৰ সৈতে কোনো বিশেষ নিৰাপত্তা নাছিল বা তেওঁ কোনো নিৰ্দিষ্ট সুৰক্ষা পথৰ দ্বাৰা গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হোৱা নাছিল।

প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডী হঠাতে গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হয় আৰু এই সময়ছোৱাত তেওঁৰ সৈতে কোনো বিশেষ নিৰাপত্তা নাছিল বা তেওঁ কোনো নিৰ্দিষ্ট সুৰক্ষা পথৰ দ্বাৰা গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হোৱা নাছিল।

  • Share this:
প্ৰধানমন্ত্ৰী শ্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে (Prime Minister Narendra Modi) আজি ৰাতিপুৱা গুৰুদ্বাৰা শ্ৰী শিশগঞ্জ চাহিব (Sheesh Ganj Sahib Gurudwara)ত উপস্থিত হয় আৰু তাত প্ৰণাম কৰে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত প্ৰাৰ্থনা কৰিছিল আৰু তাত কিছু সময় অতিবাহিত কৰিছিল। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডী হঠাতে গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হয় আৰু এই সময়ছোৱাত তেওঁৰ সৈতে কোনো বিশেষ নিৰাপত্তা নাছিল বা তেওঁ কোনো নিৰ্দিষ্ট সুৰক্ষা পথৰ দ্বাৰা গুৰুদ্বাৰত উপস্থিত হোৱা নাছিল।

প্ৰধানমন্ত্ৰী শ্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে আজি ৰাতিপুৱা শিখসকলৰ নৱম গুৰু শ্ৰী গুৰু তেগ বাহাদুৰৰ ৪০০ সংখ্যক প্ৰকাশ পৰ্বৰ সামৰণি অনুষ্ঠানত গুৰুদ্বাৰ শ্ৰী শিশগঞ্জ চাহিবত উপস্থিত হয়। ইয়াৰ পূৰ্বে প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে শ্ৰী গুৰু তেগ বাহাদুৰৰ ৪০০ তম প্ৰকাশ পৰ্ব উপলক্ষে শ্ৰী গুৰু তেগ বাহাদুৰৰ স্মাৰক উৎসৰ্গা কৰিব বুলি বাতৰি পোৱা গৈছিল।



.
Published by: Kokil Sarma
First published: May 1, 2021, 9:22 AM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি