PM Modi Address: আজি সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশবাসীক সম্বোধন কৰিব প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে...

News18 Assam | News18-Assam
Updated:June 7, 2021, 2:32 PM IST
PM Modi Address: আজি সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশবাসীক সম্বোধন কৰিব প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে...
PM Modi Address: প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে (Narendra Modi) আজি সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশক সম্বোধন কৰিব। এই তথ্য পিএমঅ'ৰ দ্বাৰা টুইট কৰা হৈছিল।

PM Modi Address: প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে (Narendra Modi) আজি সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশক সম্বোধন কৰিব। এই তথ্য পিএমঅ'ৰ দ্বাৰা টুইট কৰা হৈছিল।

  • Share this:
প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে (Narendra Modi) আজি সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশক সম্বোধন কৰিব। এই তথ্য পিএমঅ'ৰ দ্বাৰা টুইট কৰা হৈছিল। পিএমঅ' একাউণ্টে টুইট কৰি কয় যে "প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়ে আজি অৰ্থাৎ ৭ জুনৰ সন্ধিয়া ৫ বজাত দেশবাসীক সম্বোধন কৰিব।" পিএমঅ' একাউণ্টে টুইট কৰে।

প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে দেশৰ ক'ৰোনাৰ সাম্প্ৰতিক পৰিস্থিতিৰ বাবে এক ব্লুপ্ৰিণ্ট আঁকিব বুলি বিশ্বাস কৰা হয়। একে সময়তে, তেওঁ টিকাকৰণ সন্দৰ্ভতো দেশক আহ্বান জনাব পাৰে। প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ ভাষণ এনে এটা সময়ত আহিছে যেতিয়া দেশৰ বহুতো ৰাজ্যত আনলকিং প্ৰক্ৰিয়া লাহে লাহে গতি লাভ কৰিছে। এনে পৰিস্থিতিত প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে লোকসকলক আকৌ এবাৰ ঔষধ আৰু কঠোৰতাৰ বাৰ্তা দিব পাৰে বুলি ধাৰণা কৰা হৈছে।
Published by: Kokil Sarma
First published: June 7, 2021, 2:32 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি