• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Groom Runs Away: বিয়াঘৰত এনে এক ঘটনা হ'ল কইনা এৰি পলাল দৰা...

Groom Runs Away: বিয়াঘৰত এনে এক ঘটনা হ'ল কইনা এৰি পলাল দৰা...

পানাপুৰ আৰক্ষী থানা অঞ্চলৰ বাসতপুৰ গাঁৱত বিয়া কৰিবলৈ অহা দৰাজনে কইনা এৰি মণ্ডপ এৰি পলাই যায়।

পানাপুৰ আৰক্ষী থানা অঞ্চলৰ বাসতপুৰ গাঁৱত বিয়া কৰিবলৈ অহা দৰাজনে কইনা এৰি মণ্ডপ এৰি পলাই যায়।

পানাপুৰ আৰক্ষী থানা অঞ্চলৰ বাসতপুৰ গাঁৱত বিয়া কৰিবলৈ অহা দৰাজনে কইনা এৰি মণ্ডপ এৰি পলাই যায়।

  • Share this:
বিহাৰৰ পানাপুৰ আৰক্ষী থানা অঞ্চলৰ বাসতপুৰ গাঁৱত বিয়া কৰিবলৈ অহা দৰাজনে কইনা এৰি মণ্ডপ এৰি পলাই যায়। বৃহস্পতিবাৰে নিশা দৰাপাৰ্টী নৃত্য় কৰি থাকোতে দৰাঘৰীয়া আৰু গাওঁবাসীৰ মাৰপিট হয়।  দৰাৰ ভায়েক মুকেশ ছুৰিকাঘাতত আহত হয়। ঘটনাটোৰ বিষয়ে গম পোৱাৰ লগে লগে দৰাজনে আধা অনুষ্ঠান সম্পূৰ্ণ কৰি মণ্ডপৰ পৰা ওলাই যায়।

বাসতপুৰৰ জীয়ৰী পিঙ্কিয়ে বেলোৰ গাঁৱৰ বাসিন্দা ৰাম অযোধ্যাৰ পুত্ৰ ৰাজেনৰ সৈতে বিবাহ স্থিৰ কৰা হৈছিল। সেইমতে বৃহস্পতিবাৰে দ্বাৰপূজা আৰু কন্যা পৰিদৰ্শনৰ পিছত বিবাহ অনুষ্ঠান টো সম্পন্ন কৰা হৈছিল। ইফালে, জানৱাছত বাৰাটি আৰু গাওঁবাসীৰ মাজত নৃত্য চাই থাকোতে এক হিংসাত্মক আক্ৰমণ হয়। দৰাৰ ভায়েকক ছুৰিকাঘাত কৰাৰ লগে লগে চাৰিওফালে বিশৃংখল পৰিস্থিতিৰ সৃষ্টি হয়। মানুহবোৰে দৌৰিবলৈ ধৰে। ঘটনাটোৰ পিছত আহতসকলক চিকিৎসাৰ বাবে পিএইচচি পানাপুৰলৈ লৈ যায়। আঘাতপ্ৰাপ্ত যুৱককেইজন বৰ্তমান চিৱানত চিকিৎসাধীন হৈ আছে, য'ত মুকেশৰ অৱস্থা সংকটজনক বুলি কোৱা হৈছে। ঘটনাটোৰ বিষয়ে গম পোৱাৰ পিছত স্থানীয় আৰক্ষী থানাৰ আৰক্ষী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হয় আৰু ঘটনাটোৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰে।



দৰা ৰাজেন আৰু কইনা পিঙ্কিয়ে বৃহস্পতিবাৰে দ্বাৰপূজাৰ পিছত বিবাহপাশত আৱদ্ধ হ'বলৈ মণ্ডপলৈ আহিছিল, কিন্তু বিয়া নহ'ল। দৰা ৰাজনে বিয়াৰ অনুষ্ঠানটো মাজভাগত এৰি মণ্ডপএৰি পলাই গৈছিল যেতিয়া তেওঁ শুনিছিল যে দুজন ভাতৃক ছুৰিকাঘাত কৰা হৈছে। ইয়াৰ মাজতে দৰাজন আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছিল বুলিও কোৱা খবৰ আহিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: