உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • RRB NTPC Protest: গয়াত শিক্ষাৰ্থীৰ হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ ! শিলগুটি নিক্ষেপৰ পিছত ৰে'লৰ ডবাতো লগালে জুই ...

    RRB NTPC Protest: গয়াত শিক্ষাৰ্থীৰ হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ ! শিলগুটি নিক্ষেপৰ পিছত ৰে'লৰ ডবাতো লগালে জুই ...

    বিহাৰৰ গয়াত ৰে'ল পৰীক্ষাত কেলেংকাৰীৰ অভিযোগত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ কৰিছে (RRB NTPC Scam)। বুধবাৰে গয়া জংচনত উপস্থিত হোৱা হাজাৰ হাজাৰ শিক্ষাৰ্থীয়ে এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি কৰিছে।

    বিহাৰৰ গয়াত ৰে'ল পৰীক্ষাত কেলেংকাৰীৰ অভিযোগত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ কৰিছে (RRB NTPC Scam)। বুধবাৰে গয়া জংচনত উপস্থিত হোৱা হাজাৰ হাজাৰ শিক্ষাৰ্থীয়ে এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি কৰিছে।

    বিহাৰৰ গয়াত ৰে'ল পৰীক্ষাত কেলেংকাৰীৰ অভিযোগত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ কৰিছে (RRB NTPC Scam)। বুধবাৰে গয়া জংচনত উপস্থিত হোৱা হাজাৰ হাজাৰ শিক্ষাৰ্থীয়ে এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি কৰিছে।

    • Share this:
    বিহাৰৰ গয়াত ৰে'ল পৰীক্ষাত কেলেংকাৰীৰ অভিযোগত ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে হিংসাত্মক প্ৰতিবাদ কৰিছে (RRB NTPC Scam)। বুধবাৰে গয়া জংচনত উপস্থিত হোৱা হাজাৰ হাজাৰ শিক্ষাৰ্থীয়ে এক হুলস্থূলৰ সৃষ্টি কৰিছে। প্ৰতিবাদকৰীয়ে আৰক্ষীৰ ওপৰত শিল নিক্ষেপ কৰাৰ পিছত কেইবাঠাইতো লণ্ডভণ্ড কৰিছে আৰু এখন ৰেলতো জুই লগাইছে।

    গয়া জংচনত হুলস্থূল সৃষ্টি কৰাৰ পিছত, আন্দোলনকাৰী ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকলে কৰিমগঞ্জৰ ওচৰত ইতিমধ্যে ৰখাই থোৱা ৰেলখন লক্ষ্য কৰি ইয়াক দেখি এটা বগীত জুই লগাই দিয়ে, যাৰ ফলত ৰে'লখনৰ বগী ভস্মীভূত হৈ জ্বলি যায়। ঘটনাৰ গুৰুত্ব বিবেচনা কৰি, জিলা আৰক্ষী আৰু ৰে'ল আৰক্ষীয়ে কমান অধিগ্ৰহণ কৰিছে। দৰাচলতে, শিক্ষাৰ্থীসকলে নিৰন্তৰ অভিযোগ কৰি আহিছে যে ৰে'লপৰীক্ষাত প্ৰৱঞ্চনা কৰা হৈছিল। পৰিস্থিতি নিয়ন্ত্ৰণ কৰিবলৈ আৰক্ষীয়ে কন্দুৱা গেছ প্ৰয়োগ কৰিছে আৰু আৰক্ষীয়ে প্ৰতিবাদকাৰীসকলক খেদি পঠিয়াইছে। এই মুহূৰ্তত, পৰিস্থিতি যথেষ্ট উদ্বেগজনক হৈ আছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: