உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Omicron India: দেশত অমিক্ৰনত প্ৰথমজন ব্য়ক্তিৰ মৃত্যু মহাৰাষ্ট্ৰত ! বাঢ়ি আছে কোভিড-গ্ৰাফ, সমগ্ৰ দেশতে সতৰ্কবাণী...

    Omicron India: দেশত অমিক্ৰনত প্ৰথমজন ব্য়ক্তিৰ মৃত্যু মহাৰাষ্ট্ৰত ! বাঢ়ি আছে কোভিড-গ্ৰাফ, সমগ্ৰ দেশতে সতৰ্কবাণী...

    অমিক্ৰনৰ (Omicron) প্ৰথম মৃত্যু হৈছে মহাৰাষ্ট্ৰৰ এজন ব্যক্তি। মহাৰাষ্ট্ৰৰ স্বাস্থ্য বিভাগৰ (Covid-19 India Update) মতে, তেওঁ অলপতে নাইজেৰিয়াৰ পৰা উভতি আহিছিল। মহাৰাষ্ট্ৰৰ লোকজনৰ বয়স ৫২ বছৰ।

    অমিক্ৰনৰ (Omicron) প্ৰথম মৃত্যু হৈছে মহাৰাষ্ট্ৰৰ এজন ব্যক্তি। মহাৰাষ্ট্ৰৰ স্বাস্থ্য বিভাগৰ (Covid-19 India Update) মতে, তেওঁ অলপতে নাইজেৰিয়াৰ পৰা উভতি আহিছিল। মহাৰাষ্ট্ৰৰ লোকজনৰ বয়স ৫২ বছৰ।

    অমিক্ৰনৰ (Omicron) প্ৰথম মৃত্যু হৈছে মহাৰাষ্ট্ৰৰ এজন ব্যক্তি। মহাৰাষ্ট্ৰৰ স্বাস্থ্য বিভাগৰ (Covid-19 India Update) মতে, তেওঁ অলপতে নাইজেৰিয়াৰ পৰা উভতি আহিছিল। মহাৰাষ্ট্ৰৰ লোকজনৰ বয়স ৫২ বছৰ।

    • Share this:
    অমিক্ৰনৰ (Omicron) প্ৰথম মৃত্যু হৈছে মহাৰাষ্ট্ৰৰ এজন ব্যক্তি। মহাৰাষ্ট্ৰৰ স্বাস্থ্য বিভাগৰ (Covid-19 India Update) মতে, তেওঁ অলপতে নাইজেৰিয়াৰ পৰা উভতি আহিছিল। মহাৰাষ্ট্ৰৰ লোকজনৰ বয়স ৫২ বছৰ। মৃত্যুটোৱে স্বাভাৱিকতে দেশবাসীৰ মাজত উদ্বেগ বৃদ্ধি কৰিছে। সূত্ৰই কৈছে যে ব্যক্তিজনৰ হৃদৰোগত আক্ৰান্ত হৈ (Omicron India) মৃত্যু হৈছে।

    খবৰ অনুসৰি লোকজন কিছু সময়ৰ পৰা অসুস্থ আছিল। ২৮ ডিচেম্বৰত তেওঁৰ মৃত্যু হয়। কিন্তু সেই সময়ত জনা নাছিল যে তেওঁ অমিক্ৰনত ভুগি আছিল। বৃহস্পতিবাৰে চাঞ্চল্যকৰ তথ্য পোহৰলৈ আহিছে।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese

    এন.আই.ভি.-ৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, অমিক্ৰনে লোকজনৰ শৰীৰত প্ৰৱেশ (কোভিড-19 ইণ্ডিয়া আপডেট) কৰিছিল। তেওঁৰ মৃত্যু হয়। তথ্য অনুসৰি, ভাৰতত প্ৰথম অমিক্ৰনত মৃত্যু হৈছে এই ব্যক্তিজনৰ।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: