உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Reliance AGM 2021: ক'ভিড মহামাৰীৰ এই সময়ত ৭.৫ কোটিৰো অধিক দৰিদ্ৰ লোকক অন্ন প্ৰদান Relianceৰ...

    Reliance AGM 2021: ক'ভিড মহামাৰীৰ এই সময়ত ৭.৫ কোটিৰো অধিক দৰিদ্ৰ লোকক অন্ন প্ৰদান Relianceৰ...

    Mission Anna Sevaৰ কথা উল্লেখ কৰি নীতা আম্বানীয়ে কয় যে লকডাউনৰ প্ৰাৰম্ভিক দিনত আমি এই অভিযান আৰম্ভ কৰিছিলো যাতে দৰিদ্ৰসকলে খাদ্য লাভ কৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকে ভোকত শুব নালাগে।

    Mission Anna Sevaৰ কথা উল্লেখ কৰি নীতা আম্বানীয়ে কয় যে লকডাউনৰ প্ৰাৰম্ভিক দিনত আমি এই অভিযান আৰম্ভ কৰিছিলো যাতে দৰিদ্ৰসকলে খাদ্য লাভ কৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকে ভোকত শুব নালাগে।

    Mission Anna Sevaৰ কথা উল্লেখ কৰি নীতা আম্বানীয়ে কয় যে লকডাউনৰ প্ৰাৰম্ভিক দিনত আমি এই অভিযান আৰম্ভ কৰিছিলো যাতে দৰিদ্ৰসকলে খাদ্য লাভ কৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকে ভোকত শুব নালাগে।

    • Share this:
    বৃহস্পতিবাৰে অনুষ্ঠিত হয় ৰিলায়েন্সৰ ৪৪ সংখ্যক বাৰ্ষিক সাধাৰণ সভা। এই সভাতে কোভিড মহামাৰীৰ এই সময়ত মিছন অন্ন সেৱাৰ( Mission Anna Seva) কথা উল্লেখ কৰি নীতা আম্বানীয়ে কয় যে লকডাউনৰ প্ৰাৰম্ভিক দিনত আমি এই অভিযান আৰম্ভ কৰিছিলো যাতে দৰিদ্ৰসকলে খাদ্য লাভ কৰিব পাৰে আৰু তেওঁলোকে ভোকত শুব নালাগে। মানুহৰ সৈতে, আমি নিশ্চিত কৰিছিলোঁ যে কোনো পথভ্ৰষ্ট জন্তু আৰু গৰু ভোকত নাথাকে। আজি এইটো পৃথিৱীৰ যিকোনো কৰ্পোৰেটৰ দ্বাৰা পৰিচালিত সৰ্ববৃহৎ খাদ্য কাৰ্যসূচী। আমি এতিয়ালৈকে ৭.৫ কোটিৰো অধিক দৰিদ্ৰ লোকক খুৱাইছো।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: