• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • NCPৰ মূৰব্বী শৰদ পাৱাৰক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে ...

NCPৰ মূৰব্বী শৰদ পাৱাৰক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছে ...

নেচনেলিষ্ট কংগ্ৰেছ পাৰ্টিৰ (এনচিপি) মুৰব্বী শৰদ পাৱাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত সোমবাৰে মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। এনচিপিৰ মতে, শৰদ পাৱাৰক বুধবাৰে চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হ'ব।

নেচনেলিষ্ট কংগ্ৰেছ পাৰ্টিৰ (এনচিপি) মুৰব্বী শৰদ পাৱাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত সোমবাৰে মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। এনচিপিৰ মতে, শৰদ পাৱাৰক বুধবাৰে চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হ'ব।

নেচনেলিষ্ট কংগ্ৰেছ পাৰ্টিৰ (এনচিপি) মুৰব্বী শৰদ পাৱাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত সোমবাৰে মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। এনচিপিৰ মতে, শৰদ পাৱাৰক বুধবাৰে চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হ'ব।

  • Share this:
নেচনেলিষ্ট কংগ্ৰেছ পাৰ্টিৰ (এনচিপি) মুৰব্বী শৰদ পাৱাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি হোৱাৰ পিছত সোমবাৰে মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল। এনচিপিৰ মতে, শৰদ পাৱাৰক বুধবাৰে চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি দিয়া হ'ব। এনচিপিয়ে কৈছিল যে চিকিৎসালয়ৰ পৰা অব্যাহতি পোৱাৰ পিছত, তেওঁ ৪-৫ নৱেম্বৰত শিৰডীত অনুষ্ঠিত হ'বলগীয়া দলীয় শিবিৰত উপস্থিত থাকিব।

শিৰডীত তেওঁৰ দলৰ শিবিৰত উপস্থিত থকাৰ উপৰিও, নান্দেদ হৈ মহাৰাষ্ট্ৰত প্ৰৱেশ কৰাৰ এদিন পিছত, ৮ নৱেম্বৰত পাৱাৰে কংগ্ৰেছৰ 'ভাৰত যোৰো যাত্ৰা'ত অংশগ্ৰহণ কৰিব, এনচিপিয়ে কয়। ইয়াৰ পূৰ্বে, শৰদ পাৱাৰে কৈছিল যে কংগ্ৰেছ নেতা অশোক চৱন আৰু বালাচাহেব থোৰাটে তেওঁক লগ কৰিছিল আৰু তেওঁক ৰাহুল গান্ধীৰ ভাৰত যোৰো যাত্ৰাৰ অংশ হ'বলৈ আমন্ত্ৰণ জনাইছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি