உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • National Herald Case: ছোনিয়া গান্ধীয়ে EDৰ পৰা সময় বিচাৰিছে, হাজিৰ হোৱাৰ তাৰিখ পিছুৱাবলৈ জনাইছে আৱেদন ...

    National Herald Case: ছোনিয়া গান্ধীয়ে EDৰ পৰা সময় বিচাৰিছে, হাজিৰ হোৱাৰ তাৰিখ পিছুৱাবলৈ জনাইছে আৱেদন ...

    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে (Sonia Gandhi) বুধবাৰে প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ক (ED) তেওঁৰ ৰিমাণ্ডৰ তাৰিখ কেইসপ্তাহমান বৃদ্ধি কৰিবলৈ আহ্বান জনায়।

    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে (Sonia Gandhi) বুধবাৰে প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ক (ED) তেওঁৰ ৰিমাণ্ডৰ তাৰিখ কেইসপ্তাহমান বৃদ্ধি কৰিবলৈ আহ্বান জনায়।

    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে (Sonia Gandhi) বুধবাৰে প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ক (ED) তেওঁৰ ৰিমাণ্ডৰ তাৰিখ কেইসপ্তাহমান বৃদ্ধি কৰিবলৈ আহ্বান জনায়।

    • Share this:
    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীয়ে (Sonia Gandhi) বুধবাৰে প্ৰৱৰ্তন সঞ্চালকালয়ক (ED) তেওঁৰ ৰিমাণ্ডৰ তাৰিখ কেইসপ্তাহমান বৃদ্ধি কৰিবলৈ আহ্বান জনায়। দলৰ সাধাৰণ সম্পাদক জয়ৰাম ৰমেশে এই তথ্য টুইট কৰিছে। "কোভিড আৰু হাঁওফাঁওৰ সংক্ৰমণৰ বাবে ছোনিয়া গান্ধীক চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱাৰ পিছত, চিকিৎসকসকলে এতিয়া ঘৰত বিশ্ৰাম ল'বলৈ পৰামৰ্শ দিছে।

    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষগৰাকীয়ে আজি ইডিলৈ এখন পত্ৰ লিখি তেওঁ সম্পূৰ্ণৰূপে আৰোগ্য নোহোৱালৈকে অহা কেইসপ্তাহমানৰ বাবে তেওঁৰ হাজিৰ হোৱাৰ তাৰিখ বৃদ্ধি কৰিবলৈ কৈছিল।

    কংগ্ৰেছ অধ্যক্ষ ছোনিয়া গান্ধীক ২৩ জুনত 'নেচনেল হেৰাল্ড' বাতৰি কাকতৰ সৈতে জড়িত এটা কথিত ধন ৰপ্তানিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত ইডিয়ে মাতি পঠিয়াইছিল। ছোনিয়া গান্ধীক অলপতে কোভিড-19 সম্পৰ্কীয় স্বাস্থ্যজনিত সমস্যাৰ বাবে দিল্লীৰ এখন ব্যক্তিগত চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল, য'ৰ পৰা সোমবাৰে সন্ধিয়া তেওঁক অব্যাহতি দিয়া হৈছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: