உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Reliance AGM 2021: কঠিন সময়ত Relianceৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টাক লৈ সুখী মুকেশ আম্বানীয়ে ক'লে, "আমাৰ গোটেই সংগঠনটো সেৱাৰ মনোভাৱৰ সৈতে উজ্জীৱিত হৈ পৰিছে"

    Reliance AGM 2021: কঠিন সময়ত Relianceৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টাক লৈ সুখী মুকেশ আম্বানীয়ে ক'লে, "আমাৰ গোটেই সংগঠনটো সেৱাৰ মনোভাৱৰ সৈতে উজ্জীৱিত হৈ পৰিছে"

    কোভিড মহামাৰীৰ ওপৰত মুকেশ আম্বানীৰ মন্তব্য,' যিটোৱে মোক আমাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰদৰ্শনতকৈ বহুত বেছি সুখ দিছে সেয়া হ'ল এই অতি কঠিন সময়ত ৰিলায়েন্সৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টা।'

    কোভিড মহামাৰীৰ ওপৰত মুকেশ আম্বানীৰ মন্তব্য,' যিটোৱে মোক আমাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰদৰ্শনতকৈ বহুত বেছি সুখ দিছে সেয়া হ'ল এই অতি কঠিন সময়ত ৰিলায়েন্সৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টা।'

    কোভিড মহামাৰীৰ ওপৰত মুকেশ আম্বানীৰ মন্তব্য,' যিটোৱে মোক আমাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰদৰ্শনতকৈ বহুত বেছি সুখ দিছে সেয়া হ'ল এই অতি কঠিন সময়ত ৰিলায়েন্সৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টা।'

    • Share this:
    বৃহস্পতিবাৰে অনুষ্ঠিত হয় ৰিলায়েন্সৰ ৪৪ সংখ্যক বাৰ্ষিক সাধাৰণ সভা। এই সভাতে কোভিড মহামাৰীৰ ওপৰত মুকেশ আম্বানীৰ মন্তব্য,' যিটোৱে মোক আমাৰ ব্যৱসায়িক প্ৰদৰ্শনতকৈ বহুত বেছি সুখ দিছে সেয়া হ'ল এই অতি কঠিন সময়ত ৰিলায়েন্সৰ মানৱীয় প্ৰচেষ্টা। মই আপোনালোকৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰি গৌৰৱান্বিত অনুভৱ কৰোঁ যে সমগ্ৰ Covid সংকটৰ সময়ছোৱাত, আমাৰ ৰিলায়েন্স পৰিয়ালে উদ্দেশ্য আৰু ৰাষ্ট্ৰীয় কৰ্তব্যৰ ভাৱনাৰে লক্ষ্যত উপনীত হৈছে।
    আমাৰ গোটেই সংগঠনটো সেৱাৰ মনোভাৱৰ সৈতে উজ্জীৱিত হৈ পৰিছে।
    প্ৰতিজন কৰ্মচাৰীয়ে প্ৰত্যক্ষ বা পৰোক্ষভাৱে Covid-19ৰ বিৰুদ্ধে যুঁজত অংশগ্ৰহণ কৰিছে আৰু ৰিলায়েন্সৰ Goodwill Ambassador হৈছে।
    মই নিশ্চিত যে যোৱা এবছৰৰ আমাৰ প্ৰচেষ্টাই আমাৰ প্ৰতিষ্ঠাপক অধ্যক্ষ শ্ৰী ধীৰুভাই আম্বানীক গৌৰৱান্বিত কৰিলেহেঁতেন... কাৰণ,
    ৰিলায়েন্সত আমি কৰা সকলোবোৰৰ মাজেৰে চলি থকা এক উমৈহতীয়া, একত্ৰিত এনাজৰী হৈছে যত্ন আৰু সহানুভূতিশীলতাৰ চেষ্টা ।

    আমি আমাৰ কৰ্মচাৰী আৰু তেওঁলোকৰ পৰিয়ালৰ যত্ন লওঁ।
    আমি আমাৰ গ্ৰাহক, আমাৰ অংশীদাৰ আৰু আমাৰ অংশীদাৰসকলৰ যত্ন লওঁ।
    আমি দেশ আৰু সম্প্ৰদায়ৰ যত্ন লওঁ।
    আমি গ্ৰহ আৰু মানুহৰ যত্ন লওঁ।
    প্ৰকৃত ৰিলায়েন্স স্পিৰিট এইটোৱেই আছিল আৰু সদায় থাকিব।'
    Published by:Kokil Sarma
    First published: