• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • হঠাতে ATM মেচিনলৈ আহিল হাই ভল্টেজ কাৰেণ্ট , ধন উলিয়াবলৈ যোৱা যুৱকৰ মৃত্যু ...

হঠাতে ATM মেচিনলৈ আহিল হাই ভল্টেজ কাৰেণ্ট , ধন উলিয়াবলৈ যোৱা যুৱকৰ মৃত্যু ...

সাংকেতিক ছবি

সাংকেতিক ছবি

বুধবাৰে উত্তৰ প্ৰদেশৰ (Uttar  Pradesh) মিৰাটত এটা অতি আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। ইয়াত, এটিএম মেচিনৰ পৰা নোট উলিওৱাৰ সময়ত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু (Youth Death) হয়।

  • Share this:
বুধবাৰে উত্তৰ প্ৰদেশৰ (Uttar  Pradesh) মিৰাটত এটা অতি আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। ইয়াত, এটিএম মেচিনৰ পৰা নোট উলিওৱাৰ সময়ত বিদ্যুৎস্পৃষ্ট হৈ যুৱকৰ মৃত্যু (Youth Death) হয়। হয় ! এটিএম মেচিনৰ পৰা টকা উলিয়াবলৈ যোৱা ২৫ বছৰীয়া যুৱকজন মৃত্যু হৈছে। অঞ্চলটোত যুৱকজনৰ মৃত্যুৱে এক আলোড়নৰ সৃষ্টি কৰে, যাৰ পিছত মানুহেও হুলস্থূল সৃষ্টি কৰি তেওঁলোকৰ ক্ষোভ প্ৰকাশ কৰে।

ঘটনাটো মিৰাটৰ থানা লিচাৰী গেট এলেকাত সংঘটিত হৈছিল, য'ত ২৫ বছৰীয়া ডেনিছ নামৰ যুৱকজনে তেওঁৰ কিছু প্ৰয়োজনীয়তাৰ বাবে এটিএমৰ পৰা ধন উলিয়াবলৈ আহিছিল। ইণ্ডিয়া ৱান এটিএম মেচিনৰ পৰা ধন উলিওৱাৰ সময়ত, তেওঁ হঠাতে উচ্চ ভল্টেজ বিদ্যুত পায়, যাৰ ফলত ডেনিছৰ ঘটনাস্থলীত মৃত্যু হয়।

এ.টি.এম. চেম্বাৰত যুৱকজনক যন্ত্ৰণাত ভুগি থকা দেখি অঞ্চলটোৰ লোকসকল হতবাক হৈ পৰিছিল, যাৰ পিছত তেওঁক কোনোমতে এটিএম চেম্বাৰৰ পৰা উলিয়াই অনা হৈছিল আৰু তাৰ পিছত তেওঁক চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হৈছিল, য'ত চিকিৎসকে তেওঁক মৃত বুলি ঘোষণা কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি