உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Maharashtra road accident: মহাৰাষ্ট্ৰত শোকাৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, বিজেপি বিধায়কৰ পুত্ৰসহ ৭ জন নিহত ...

    Maharashtra road accident: মহাৰাষ্ট্ৰত শোকাৱহ পথ দুৰ্ঘটনা, বিজেপি বিধায়কৰ পুত্ৰসহ ৭ জন নিহত ...

    Maharashtra road accident: মহাৰাষ্ট্ৰত, চেলচুৰাৰ ওচৰত এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে য'ত সাতজন শিক্ষাৰ্থীৰ মৃত্যু হৈছে। খবৰ অনুসৰি বিজেপি বিধায়ক বিজয় ৰাহাংদালেৰ পুত্ৰৰ নামো প্ৰাণ হেৰুওৱা সকলৰ ভিতৰত আছে।

    Maharashtra road accident: মহাৰাষ্ট্ৰত, চেলচুৰাৰ ওচৰত এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে য'ত সাতজন শিক্ষাৰ্থীৰ মৃত্যু হৈছে। খবৰ অনুসৰি বিজেপি বিধায়ক বিজয় ৰাহাংদালেৰ পুত্ৰৰ নামো প্ৰাণ হেৰুওৱা সকলৰ ভিতৰত আছে।

    Maharashtra road accident: মহাৰাষ্ট্ৰত, চেলচুৰাৰ ওচৰত এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে য'ত সাতজন শিক্ষাৰ্থীৰ মৃত্যু হৈছে। খবৰ অনুসৰি বিজেপি বিধায়ক বিজয় ৰাহাংদালেৰ পুত্ৰৰ নামো প্ৰাণ হেৰুওৱা সকলৰ ভিতৰত আছে।

    • Share this:
    মহাৰাষ্ট্ৰত, চেলচুৰাৰ ওচৰত এক ভয়ংকৰ পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হোৱাৰ খবৰ পোৱা গৈছে য'ত সাতজন শিক্ষাৰ্থীৰ মৃত্যু হৈছে। খবৰ অনুসৰি বিজেপি বিধায়ক বিজয় ৰাহাংদালেৰ পুত্ৰৰ নামো প্ৰাণ হেৰুওৱা সকলৰ ভিতৰত আছে। ৰাহাংডেল থিৰোদা গোৰেগাঁও বিধানসভা সমষ্টিৰ বিধায়ক। ঘটনাটো সোমবাৰে নিশা প্ৰায় ১১.৩০ বজাত সংঘটিত হৈছিল। আৰক্ষী বিষয়াৰ পৰা পোৱা তথ্য অনুসৰি, দুৰ্ঘটনাটোত প্ৰাণ হেৰুওৱা ছাত্ৰ-ছাত্ৰীসকল ৱাৰ্ধালৈ গৈ আছিল।

    হতাহতসকল সাৱংগীৰ এখন চিকিৎসা মহাবিদ্যালয়ৰ শিক্ষাৰ্থী আছিল। দুৰ্ঘটনাটো ইমানেই গুৰুতৰ আছিল যে বাহনখন অনিয়ন্ত্ৰিত ভাৱে গৈ নদীত পৰিছিল আৰু দলং ভাঙি পেলাইছিল। নিহত সকলো শিক্ষাৰ্থীৰ বয়স ২৫ ৰ পৰা ৩৫ বছৰৰ ভিতৰত আছিল। আৰক্ষী আৰু প্ৰশাসনে বৰ্তমান অধিক অনুসন্ধান কৰি আছে। মৃতসকলক নীৰজ চৱন, অবিষ্কাৰ ৰাহাংডেল, নীতেশ সিং, বিবেক নন্দন, প্ৰত্যুষ সিং, শুভম জয়ছোৱাল আৰু পৱন শক্তি বুলি চিনাক্ত কৰা হৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: