உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Maharashtra Political Crisis: নিউজ18ৰ আগত একনাথ সিন্দেই ক'লে- এতিয়া গাড়ীখন বহুদূৰ আগবাঢ়িছে, এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই !

    Maharashtra Political Crisis: নিউজ18ৰ আগত একনাথ সিন্দেই ক'লে- এতিয়া গাড়ীখন বহুদূৰ আগবাঢ়িছে, এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই !

    নিউজ18ৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি একনাথ সিন্দে কয়, "আমি আমাৰ সংখ্যাৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসী। নিতিন দেশমুখৰ অভিযোগ ভিত্তিহীন। আমাৰ ওচৰত ৪০ ৰ সংখ্যা আছে। এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই।"

    নিউজ18ৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি একনাথ সিন্দে কয়, "আমি আমাৰ সংখ্যাৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসী। নিতিন দেশমুখৰ অভিযোগ ভিত্তিহীন। আমাৰ ওচৰত ৪০ ৰ সংখ্যা আছে। এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই।"

    নিউজ18ৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি একনাথ সিন্দে কয়, "আমি আমাৰ সংখ্যাৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসী। নিতিন দেশমুখৰ অভিযোগ ভিত্তিহীন। আমাৰ ওচৰত ৪০ ৰ সংখ্যা আছে। এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই।"

    • Share this:
    একনাথ সিন্দে দাবী কৰে, নিতিন দেশমুখে তেওঁৰ পত্নী অসুস্থ বুলি কৈছিল।
    সিন্দে শিবিৰৰ পৰা উভতি অহা শিৱসেনাৰ বিধায়ক নীতিন দেশমুখক লৈ কেতবোৰ অভিযোগ উত্থাপিত হৈছে। ইয়াৰ পূৰ্বে, নিতিন দেশমুখে অভিযোগ কৰিছিল যে সিন্দে শিবিৰৰ লোকসকলে তেওঁক বলপূৰ্বক তেওঁৰ লগত লৈ গৈছিল। একনাথ সিন্দে তেতিয়া উত্তৰ দি কৈছিল যে দেশমুখে এটা সম্পূৰ্ণ মিছা কথা কৈ আছে। সিন্দে কয় যে দেশমুখে তেওঁক কৈছিল যে তেওঁৰ পত্নী অসুস্থ আছিল আৰু তেওঁলোকৰ সন্তানক লগ কৰিব বিচাৰিছিল। ইয়াৰ পিছত, আমি তেওঁলোকৰ বাবে বিশেষ ব্যৱস্থা কৰিছিলো আৰু তেওঁলোকক চাৰ্টাৰ প্লেনেৰে নাগপুৰলৈ লৈ গৈছিলো।



    সিন্দে শিবিৰে নিতিন দেশমুখৰ ফটো মুকলি কৰে, অভিযোগ অস্বীকাৰ কৰে
    বিদ্ৰোহী নেতা একনাথ সিন্দে গোটে শিৱসেনাৰ বিধায়ক নীতিন দেশমুখৰ অভিযোগ স্পষ্টভাৱে নাকচ কৰিছে। দেশমুখে অভিযোগ কৰিছিল যে একনাথ সিন্দে গোটে তেওঁক বলপূৰ্বক চুৰাটলৈ লৈ গৈছিল। সিন্দে শিবিৰে এখন ফটোও মুকলি কৰিছে য'ত দেশমুখক আন বিদ্ৰোহী বিধায়কসকলৰ সৈতে কোনো সমস্যাত পৰা দেখা নাযায় আৰু তেওঁৰ মুখত আনন্দ পৰিস্ফুট হৈ আছে।



    একনাথ সিন্দে নিউজ18-ক কৈছে- এতিয়া গাড়ীখন বহুদূৰ আগবাঢ়িছে, বৈঠকৰ পিছত, তেওঁ পৰিকল্পনাটো ক'ব
    বিদ্ৰোহী শিৱসেনাৰ নেতা একনাথ সিন্দে সকলো পৰিসৰ আঁতৰাই দিছে আৰু কয় যে তেওঁ এতিয়া কেতিয়াও প্ৰত্যাৱৰ্তন নকৰে। নিউজ18ৰ সৈতে বাৰ্তালাপ কৰি একনাথ সিন্দে কয়, "আমি আমাৰ সংখ্যাৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ আত্মবিশ্বাসী। নিতিন দেশমুখৰ অভিযোগ ভিত্তিহীন। আমাৰ ওচৰত ৪০ ৰ সংখ্যা আছে। এই পৰিস্থিতিত ঘূৰি অহাৰ কোনো প্ৰশ্নই নাই।" তেওঁ কৈছিল যে গাড়ীখন এতিয়া বহুত আগবাঢ়ি আছে। আমি আমাৰ পৰৱৰ্তী ৰণনীতিৰ বিষয়ে সোনকালেই মিলিত হ'ম।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: