உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Uddhav Thackeray leaves from Versha: উদ্ধৱ ঠাকৰে মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বাসগৃহ এৰিলে, ঘৰুৱা সামগ্ৰী লৈ পালেগৈ মাতোশ্ৰী ...

    Uddhav Thackeray leaves from Versha: উদ্ধৱ ঠাকৰে মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বাসগৃহ এৰিলে, ঘৰুৱা সামগ্ৰী লৈ পালেগৈ মাতোশ্ৰী ...

    Photo-ANI

    Photo-ANI

    মহাৰাষ্ট্ৰত দ্ৰুত পৰিৱৰ্তনশীল ঘটনাক্ৰমৰ মাজতে, মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেই তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সৈতে মুখ্যমন্ত্ৰীৰ চৰকাৰী বাসভৱন ত্যাগ কৰিছে। তেওঁৰ সামগ্ৰীবোৰো আঁতৰোৱা হৈছে।

    • Share this:
    মহাৰাষ্ট্ৰত দ্ৰুত পৰিৱৰ্তনশীল ঘটনাক্ৰমৰ মাজতে, মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেই তেওঁৰ পৰিয়ালৰ সৈতে মুখ্যমন্ত্ৰীৰ চৰকাৰী বাসভৱন ত্যাগ কৰিছে। তেওঁৰ সামগ্ৰীবোৰো আঁতৰোৱা হৈছে। বাতৰি অনুসৰি, তেওঁলোকৰ সামগ্ৰীবোৰ মাতোশ্ৰীলৈ প্ৰেৰণ কৰা হৈছে। এএনআইৰ বাতৰি অনুসৰি, মহাৰাষ্ট্ৰৰ মন্ত্ৰী তথা মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ পুত্ৰ আদিত্য ঠাকৰে, ভাতৃ তেজছ ঠাকৰে আৰু মাতৃ ৰশ্মি ঠাকৰেয়েও বৰ্ষা এৰিছে। এইটো কোৱা হৈছে যে মুখ্যমন্ত্ৰীৰ গোটেই পৰিয়ালটো মাতোশ্ৰীত উপস্থিত হৈছে। মাতোশ্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেৰ ব্যক্তিগত বাসগৃহ।

    তেওঁৰ সামগ্ৰীবোৰ এতিয়া তেওঁৰ ব্যক্তিগত বাসগৃহ মাতোশ্ৰীলৈ লৈ যোৱা হৈছে। ভিডিঅ'টোত, মহাৰাষ্ট্ৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেক এখন গাড়ীত চৰকাৰী বাসগৃহ বৰ্ষা এৰি যোৱা দেখা গৈছে। ইয়াৰ পিছত, আদিত্য ঠাকৰে আৰু তেজছ ঠাকৰে তেওঁলোকৰ মাতৃ ৰশ্মি ঠাকৰেৰ সৈতে আন এখন গাড়ীত ৰাওনা হৈছে।

    ইয়াৰ পূৰ্বে, মহাৰাষ্ট্ৰৰ মুখ্যমন্ত্ৰী উদ্ধৱ ঠাকৰেই মুখ্যমন্ত্ৰীৰ বাসগৃহৰ বৰ্ষাৰ পৰা লোকসকলক সম্বোধন কৰিছিল। বিদ্ৰোহী বিধায়কসকলৰ ফালে আঙুলিয়াই তেওঁ কয়, "তেওঁলোকে মোৰ সৈতে কথা পাতিলে মই মুখ্যমন্ত্ৰী পদ ত্যাগ কৰিবলৈ সাজু। অৱশ্যে, শিৱসেনাৰ নেতা সঞ্জয় ৰাউতে এতিয়াও দাবী কৰি আছে যে উদ্ধৱ ঠাকৰে মুখ্যমন্ত্ৰী হিচাপে অব্যাহত থাকিব।"
    Published by:Kokil Sarma
    First published: