உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • LPG Price: এতিয়া ঘৰুৱা LPG চিলিণ্ডাৰৰ মূল্যও বাঢ়িব ! বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছতে এলপিজিৰ মূল্য বৃদ্ধি হ'ব, ৰাছিয়া-ইউক্ৰেইনৰ যুদ্ধই বৃদ্ধি কৰিছে সমস্যা ...

    LPG Price: এতিয়া ঘৰুৱা LPG চিলিণ্ডাৰৰ মূল্যও বাঢ়িব ! বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছতে এলপিজিৰ মূল্য বৃদ্ধি হ'ব, ৰাছিয়া-ইউক্ৰেইনৰ যুদ্ধই বৃদ্ধি কৰিছে সমস্যা ...

    LPG Price: পেট্ৰ'ল আৰু ডিজেলৰ পিছত, এতিয়া ঘৰুৱা এলপিজি চিলিণ্ডাৰৰ (LPG Gas Cylinder Price) মূল্য আচৰিত হ'ব। পাঁচখন ৰাজ্যৰ বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছত তেল কোম্পানীবোৰে LPG ৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে।

    LPG Price: পেট্ৰ'ল আৰু ডিজেলৰ পিছত, এতিয়া ঘৰুৱা এলপিজি চিলিণ্ডাৰৰ (LPG Gas Cylinder Price) মূল্য আচৰিত হ'ব। পাঁচখন ৰাজ্যৰ বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছত তেল কোম্পানীবোৰে LPG ৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে।

    LPG Price: পেট্ৰ'ল আৰু ডিজেলৰ পিছত, এতিয়া ঘৰুৱা এলপিজি চিলিণ্ডাৰৰ (LPG Gas Cylinder Price) মূল্য আচৰিত হ'ব। পাঁচখন ৰাজ্যৰ বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছত তেল কোম্পানীবোৰে LPG ৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে।

    • Share this:
    পেট্ৰ'ল আৰু ডিজেলৰ পিছত, এতিয়া ঘৰুৱা এলপিজি চিলিণ্ডাৰৰ (LPG Gas Cylinder Price) মূল্য আচৰিত হ'ব। নিৰন্তৰ লোকচানৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত, পাঁচখন ৰাজ্যৰ আগন্তুক বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পিছত তেল কোম্পানীবোৰে LPG ৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। ৰাজহুৱা খণ্ডৰ তেল কোম্পানীবোৰে ৰন্ধন গেছৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিছে। বাণিজ্যিক গেছ চিলিণ্ডাৰৰ মূল্য ১০৫ টকা বৃদ্ধি কৰা হৈছে।

    দৰাচলতে, ৰাছিয়া-ইউক্ৰেইন যুদ্ধৰ পিছত খাৰুৱা তেলৰ বৰ্ধিত মূল্যৰ পৰিপ্ৰেক্ষিতত, তেল কোম্পানীবোৰে এতিয়া বাণিজ্যিক গেছ চিলিণ্ডাৰৰ পিছত ঘৰুৱা এলপিজি চিলিণ্ডাৰৰ মূল্য বৃদ্ধি কৰিব পাৰে। পাঁচ কিলোগ্ৰামৰ এলপিজি চিলিণ্ডাৰ মূল্যও ২৭ টকা বৃদ্ধি পাইছে। এনে পৰিস্থিতিত পাঁচখন ৰাজ্যৰ বিধানসভা নিৰ্বাচনৰ পাছত ঘৰুৱা গেছ চিলিণ্ডাৰৰ লগতে পেট্ৰ'ল আৰু ডিজেলৰ মূল্যও বৃদ্ধি পাব পাৰে বুলি বিশ্বাস কৰা হয়।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: