• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Viral News: দৰাই বিয়াত পিন্ধিলে এনে আচৰিত পোছাক, লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰিল ...

Viral News: দৰাই বিয়াত পিন্ধিলে এনে আচৰিত পোছাক, লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰিল ...

Photo-Instagram

Photo-Instagram

Viral News: অমল ৰবীন্দ্ৰনে মালায়ালম চলচ্চিত্ৰৰ দেশী চুপাৰহিৰো মিন্নাল মুৰিলৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত হৈ তেওঁৰ বিবাহৰ বাবে পোছাক বাছনি কৰিছিল। ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা ছবিবোৰত, অমল ৰবীন্দ্ৰনে মিন্নাল মুৰিলৰ দৰে পোছাক পিন্ধি আছে।

  • Share this:
সামাজিক মাধ্যমত প্ৰায়ে আচৰিত বাতৰি আহি আছে। এজন দৰা আজিকালি সামাজিক মাধ্যমত আলোচনাৰ বিষয়। দৰাচলতে, দৰাজনে তেওঁৰ বিয়াৰ বাবে এটা পোছাক বাছনি কৰিছিল যিটোৱে তেওঁক ভাইৰেল কৰি তুলিছে। মানুহজনে তেওঁৰ অনন্য বিবাহৰ পোছাকৰ বাবে শিৰোনাম দখল কৰিছে। লোকজনৰ নাম অমল ৰবীন্দ্ৰন বুলি কোৱা হৈছে, তেওঁ কেৰালাৰ বাসিন্দা।

তথ্য অনুসৰি, অমল ৰবীন্দ্ৰনে মালায়ালম চলচ্চিত্ৰৰ দেশী চুপাৰহিৰো মিন্নাল মুৰিলৰ দ্বাৰা অনুপ্ৰাণিত হৈ তেওঁৰ বিবাহৰ বাবে পোছাক বাছনি কৰিছিল। ছ'চিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হৈ থকা ছবিবোৰত, অমল ৰবীন্দ্ৰনে মিন্নাল মুৰিলৰ দৰে পোছাক পিন্ধি আছে, আনহাতে কইনাক সেউজীয়া শাৰীত দেখুওৱা হৈছে।




তেওঁৰ ধাৰণাটোৰ বিষয়ে বিৱৰণ দি অমলে কৈছে যে তেওঁ তেওঁৰ বিয়াৰ বাবে এটা বিশেষ পোছাক বাছনি কৰিব বিচাৰিছিল। তেওঁৰ ভাতৃসকলে বিয়াৰ দিনটোৰ বাবে চুপাৰহিৰো পোছাক পিন্ধাৰ কথা ভাবিছিল। আত্মীয় এজনে কৈছে যে কোৰোনাৰ বাঢ়ি অহা ঘটনাৰ বাবে, বেছিভাগ লোকে বিয়াখনত উপস্থিত থাকিব নোৱাৰিলে।

Save The Date Videoৰ কথা উল্লেখ কৰি অমল ৰবীন্দ্ৰই কয় যে মিন্নাল মুৰিলৰ ছদ্মবেশ ইতিমধ্যে অনলাইনত ভাইৰেল হৈ পৰিছে। কইনা অঞ্জুৱে কৈছে যে প্ৰথমতে মই মিন্নাল মুৰিলৰ গেটআপৰ বিষয়ে অলপ চিন্তিত আছিলোঁ কিন্তু পিছত সকলোৱে ইতিবাচক সঁহাৰি দিছিল। কেৰালাৰ এই দম্পতীৰ অনন্য ধাৰণাটোৰ বাবে সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট প্ৰশংসা পাইছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: