• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • নিজৰ সৈতে বিবাহ সম্পন্ন কৰা অভিনেত্ৰী কনিষ্কা চোনীয়ে কয়, "মই ১২০০-১৩০০ প্ৰস্তাৱ নাকচ কৰিছিলো"

নিজৰ সৈতে বিবাহ সম্পন্ন কৰা অভিনেত্ৰী কনিষ্কা চোনীয়ে কয়, "মই ১২০০-১৩০০ প্ৰস্তাৱ নাকচ কৰিছিলো"

আত্ম-বিবাহৰ কথা ঘোষণা কৰি, কনিষ্কাক অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা ছবিবোৰত সেন্দুৰ আৰু মঙ্গলসূত্ৰ পিন্ধা দেখা গৈছিল।

আত্ম-বিবাহৰ কথা ঘোষণা কৰি, কনিষ্কাক অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা ছবিবোৰত সেন্দুৰ আৰু মঙ্গলসূত্ৰ পিন্ধা দেখা গৈছিল।

যেতিয়া মই মুম্বাইলৈ আহিছিলো, বহুতো ল'ৰাই মোক প্ৰস্তাৱ দিছিল, মই এনে ধৰণৰ ১২০০-১৩০০ প্ৰস্তাৱ নাকচ কৰিছো। এজন অতি বিখ্যাত অভিনেতাই মোক বিবাহৰ বাবে প্ৰস্তাৱ দিছিল, কিন্তু মাত্ৰ দুমাহৰ ভিতৰতে তেওঁৰ প্ৰকৃত মুখখন উন্মোচিত হৈছিল।

  • Share this:
কিছুদিন পূৰ্বে নিজৰ সৈতে বিবাহ কৰা কনিষ্কা চোনীয়ে কৈছে যে সম্পৰ্কৰ সৈতে তেওঁৰ অভিজ্ঞতা বেছিভাগে কুৎসিত আছিল। এক নতুন সাক্ষাৎকাৰত, তেওঁ এক আপত্তিজনক সম্পৰ্কত থকাৰ বিষয়ে মুকলিকৈ কৈছিল, আৰু লগতে প্ৰকাশ কৰিছিল যে কেনেদৰে তেওঁক প্ৰায়ে উদ্যোগটোত কামৰ বিনিময়ত প্ৰস্তাৱ দিয়া হৈছিল।


কনিষ্ক চোনীয়ে এই মাহৰ আৰম্ভণিতে সকলোৰে মনোযোগ আকৰ্ষণ কৰিছিল, যেতিয়া তেওঁ ইনষ্টাগ্ৰামত ঘোষণা কৰিছিল যে তেওঁ নিজৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। অভিনেত্ৰীগৰাকী তেওঁৰ টিভি অনুষ্ঠান দিয়া ঔৰ বাতি হামৰ বাবে সৰ্বাধিক পৰিচিত। তেওঁ পবিত্ৰ ৰিস্তা, ডেভন কে দেৱৰ দৰে টিভি অনুষ্ঠানতো অভিনয় কৰিছে... মহাদেৱ আৰু মহাবলি হনুমান, আনসকলৰ ভিতৰত।


কনিষ্কায়ে দৈনিক ভাস্কৰক দিয়া এটা সাক্ষাৎকাৰত কৈছিল, "যেতিয়া মই মুম্বাইলৈ আহিছিলো, বহুতো ল'ৰাই মোক প্ৰস্তাৱ দিছিল, মই এনে ধৰণৰ ১২০০-১৩০০ প্ৰস্তাৱ নাকচ কৰিছো। এজন অতি বিখ্যাত অভিনেতাই মোক বিবাহৰ বাবে প্ৰস্তাৱ দিছিল, কিন্তু মাত্ৰ দুমাহৰ ভিতৰতে তেওঁৰ প্ৰকৃত মুখখন উন্মোচিত হৈছিল। তেওঁ বৰ হিংসাত্মক আছিল। মই তেওঁৰ নাম নকওঁ কাৰণ ই বিতৰ্কৰ সৃষ্টি কৰিব কিন্তু তেওঁ অতি হিংসাত্মক আছিল আৰু প্ৰতি ১৫ মিনিটত তেওঁৰ খং উঠে, তেওঁ বস্তুবোৰ ভাঙি দিয়ে আৰু মোক প্ৰহাৰ কৰে। মোৰ মায়ে মোক সদায় কৈছিল যে এবাৰত এজন ব্যক্তিৰ সৈতে থাকিব লাগে। মই ডেৰ বছৰ ধৰি সম্পৰ্কত টানি আনিছিলো। সেই সম্পৰ্কৰ পৰা বাহিৰ হ'বলৈ মোক পাঁচ বছৰ লাগিছিল।" তাই এইটোও কৈছিল যে তাইক এবাৰ গোটেই দিনটো শ্বুটিঙৰ পিছত এটা টিভি অনুষ্ঠানৰ পৰা বাহিৰ কৰি দিয়া হৈছিল কাৰণ তাই "প্ৰযোজকৰ কোঠালৈ যোৱা নাছিল"। তাই এইটোও দাবী কৰিছিল যে প্ৰযোজকসকলেও তাইক প্ৰস্তাৱ দিছিল যেতিয়া তাই অভিনয়ৰ সলনি প্ৰযোজনা কৰ্মলৈ সলনি কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিছিল।



কনিষ্কাই হিন্দী দৈনিকক আৰু কৈছিল, "২০০৮ চনত এ-গ্ৰেডৰ এখন চলচ্চিত্ৰৰ বাবে, প্ৰযোজকে মোক তেওঁৰ ঘৰলৈ যাবলৈ কৈছিল যাতে তেওঁ মোৰ পেট চাব পাৰে। মই তেওঁক কৈছিলো যে মই চিনেমাখনৰ বাবে কৰিম। কিন্তু তেওঁ মোক কৈছিল 'যদি আপুনি ইয়াত এইটো নকৰে, তেন্তে আপুনি ছবিখনৰ বাবে কেনেকৈ কৰিব?' মোৰ পেট দেখুওৱাটো তেতিয়া মোৰ বাবে এটা ডাঙৰ বস্তু আছিল। বাবুভাই দিভাক ধন্যবাদ, মই কিছুমান সৰু বাজেটৰ ছবি কৰিছিলো কিন্তু মোৰ সপোন আছিল প্ৰিয়ংকা চোপ্ৰা আৰু কংগনা ৰাণাৱটৰ দৰে হোৱা। "তেওঁ অক্ষয় কুমাৰ অভিনীত হাউচফুলৰ বাবে এটা আইটেম গান প্ৰত্যাখ্যান কৰা বুলিও দাবী কৰিছিল কিন্তু অৱশেষত তেওঁ তামিল সংগীত পৰিচালক শ্ৰীকান্ত দেৱাৰ বাবে এটা আইটেম গান কৰিছিল।


আত্ম-বিবাহৰ কথা ঘোষণা কৰি, কনিষ্কাক অলপতে ইনষ্টাগ্ৰামত শ্বেয়াৰ কৰা ছবিবোৰত সেন্দুৰ আৰু মঙ্গলসূত্ৰ (বিবাহিত হিন্দু মহিলাই ডিঙিত পিন্ধা পবিত্ৰ সূতা) পিন্ধা দেখা গৈছিল। তাইক তাইৰ জীৱনত এজন পুৰুষৰ প্ৰয়োজন নাই বুলি উল্লেখ কৰি অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে লিখিছিল যে, "মই মোৰ সকলো সপোন মোৰ নিজৰ আৰু প্ৰেমত পৰা একমাত্ৰ ব্যক্তি জনৰ সৈতে নিজকে বিয়া কৰাইছো..."

Published by:Subham Goswami
First published:

শেহতীয়া বাতৰি