• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • যোধপুৰত ব'লেৰো-ট্ৰাকৰ সংঘৰ্ষ, ৬ জন নিহত, ৩ জন আহত ! পৰিয়ালটোৱে কুলদেৱীৰ দৰ্শন কৰিবলৈ গৈ থকা পথতে দুৰ্ঘটনা ...

যোধপুৰত ব'লেৰো-ট্ৰাকৰ সংঘৰ্ষ, ৬ জন নিহত, ৩ জন আহত ! পৰিয়ালটোৱে কুলদেৱীৰ দৰ্শন কৰিবলৈ গৈ থকা পথতে দুৰ্ঘটনা ...

ঘটনাটো নিশা প্ৰায় ১২:৩০ বজাত ৰাজস্থানৰ যোধপুৰ জিলাত সংঘটিত হৈছে। ছয়জন লোক নিহত হৈছে, আনহাতে আন তিনিজন আহত হৈছে। ঘটনাটো বিলাদা আৰক্ষী থানা অঞ্চলত সংঘটিত হৈছিল যেতিয়া এখন ট্ৰেইলাৰ আৰু এখন ব'লেৰোৰ সংঘৰ্ষ হৈছিল।

ঘটনাটো নিশা প্ৰায় ১২:৩০ বজাত ৰাজস্থানৰ যোধপুৰ জিলাত সংঘটিত হৈছে। ছয়জন লোক নিহত হৈছে, আনহাতে আন তিনিজন আহত হৈছে। ঘটনাটো বিলাদা আৰক্ষী থানা অঞ্চলত সংঘটিত হৈছিল যেতিয়া এখন ট্ৰেইলাৰ আৰু এখন ব'লেৰোৰ সংঘৰ্ষ হৈছিল।

ঘটনাটো নিশা প্ৰায় ১২:৩০ বজাত ৰাজস্থানৰ যোধপুৰ জিলাত সংঘটিত হৈছে। ছয়জন লোক নিহত হৈছে, আনহাতে আন তিনিজন আহত হৈছে। ঘটনাটো বিলাদা আৰক্ষী থানা অঞ্চলত সংঘটিত হৈছিল যেতিয়া এখন ট্ৰেইলাৰ আৰু এখন ব'লেৰোৰ সংঘৰ্ষ হৈছিল।

  • Share this:
ঘটনাটো নিশা প্ৰায় ১২:৩০ বজাত ৰাজস্থানৰ যোধপুৰ জিলাত সংঘটিত হৈছে। ছয়জন লোক নিহত হৈছে, আনহাতে আন তিনিজন আহত হৈছে। ঘটনাটো বিলাদা আৰক্ষী থানা অঞ্চলত সংঘটিত হৈছিল যেতিয়া এখন ট্ৰেইলাৰ আৰু এখন ব'লেৰোৰ সংঘৰ্ষ হৈছিল। দুৰ্ঘটনা ইমানেই ভয়াৱহ আছিল যে ব'লেৰোৰ চকাবোৰ উৰি গৈছিল। ঘটনাটোৰ খবৰ পোৱাৰ লগে লগে বিলাদা আৰক্ষী থানাৰ বিষয়া অচল দানে তেওঁৰ দলৰ সৈতে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হয় আৰু আহতসকলক ততাতৈয়াকৈ চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱাৰ ব্যৱস্থা কৰে।

তথ্য অনুসৰি, চুৰু নিবাসী বিজয় সিং আৰু তেওঁৰ পৰিয়ালে জয়পুৰৰ পৰা যোধপুৰ অভিমুখে তেওঁলোকৰ কুলদেৱী নাগনেচি মাতাৰ দৰ্শন কৰিবলৈ আহি আছিল। গোটেই পৰিয়ালটো ব'লেৰোখনত ওলাই আহিছিল। যেতিয়া তেওঁৰ গাড়ীখন বিলাদা আৰক্ষী থানা এলেকাত উপস্থিত হৈছিল, ট্ৰাকখন তেওঁৰ সন্মুখলৈ আহিছিল। সিং পৰিয়ালৰ ব'লেৰোখনে এই ট্ৰাকৰ পিছফালে খুন্দা মাৰিছিল। গাড়ীখনৰ গতি ইমান দ্ৰুত আছিল যে ব'লেৰোখন সম্পূৰ্ণৰূপে ভাঙি চূৰমাৰ হৈ গৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: