உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • শীঘ্ৰে আৰম্ভ হ’ব Jioৰ আৰু চাৰিটা নতুন ইঞ্জিন, কি কি এই সুবিধা?

    শীঘ্ৰে আৰম্ভ হ’ব Jioৰ আৰু চাৰিটা নতুন ইঞ্জিন, কি কি এই সুবিধা?

    গ্ৰাহকে কেৱল ডাটাৰ বাবে পইচা দিব লাগিব। সমগ্ৰ ভাৰতত সৰ্বকাললৈ বিনামূলীয়া হ’ব ৰিলায়েঞ্চ জিঅ’ৰ লেণ্ডলাইন ভইচ কল।

    গ্ৰাহকে কেৱল ডাটাৰ বাবে পইচা দিব লাগিব। সমগ্ৰ ভাৰতত সৰ্বকাললৈ বিনামূলীয়া হ’ব ৰিলায়েঞ্চ জিঅ’ৰ লেণ্ডলাইন ভইচ কল।

    গ্ৰাহকে কেৱল ডাটাৰ বাবে পইচা দিব লাগিব। সমগ্ৰ ভাৰতত সৰ্বকাললৈ বিনামূলীয়া হ’ব ৰিলায়েঞ্চ জিঅ’ৰ লেণ্ডলাইন ভইচ কল।

    • Share this:
      মুম্বাইত অনুষ্ঠিত ৰিলায়েঞ্চৰ বাৰ্ষিক সন্মিলনত অধ্যক্ষ মুকেশ আম্বানীয়ে কয় যে জিঅ’ৰ গ্ৰাহকে অতিক্ৰম কৰিছে ৩৪০ মিলিয়নৰ সংখ্যা। প্ৰতিমাহে ১০ কোটি ভাৰতীয় ব্যৱহাৰকাৰীয়ে জিঅ’ৰ জৰিয়তে ভিডিঅ’ কল কৰে।

      সভাত আম্বানীয়ে কয় – আমি জিঅ’ৰ বাবে আৰু চাৰিটা নতুন ইঞ্জিন আৰম্ভ কৰিবলৈ সাজু হৈছো। Internet of Things (IoT), Home broadband services, Enterprise broadband services আৰু Broadband for small and medium businesses। জিঅ’ ছেট টপ বক্সৰ জৰিয়তে ভাৰতৰ প্ৰথম মাল্টিপ্লেয়াৰ অনলাইন নেটৱৰ্কো মুকলি কৰা হয় সভাত।

      গ্ৰাহকে কেৱল ডাটাৰ বাবে পইচা দিব লাগিব। সমগ্ৰ ভাৰতত সৰ্বকাললৈ বিনামূলীয়া হ’ব ৰিলায়েঞ্চ জিঅ’ৰ লেণ্ডলাইন ভইচ কল। জিঅ’ ফাইবাৰ প্লেনৰ স্পীড ১০০ mbpsৰ পৰা আৰম্ভ হ’ব আৰু ইয়াক ১ gbpsলৈ বৃদ্ধি কৰাৰ পৰিকল্পনা আছে।
      First published: