உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • IAS বিষয়া টিনা ডাবি আৰু প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি পোহৰলৈ আহিছে ! দম্পতীহালে বিয়াত কি পিন্ধিছিল চাওক ...

    IAS বিষয়া টিনা ডাবি আৰু প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি পোহৰলৈ আহিছে ! দম্পতীহালে বিয়াত কি পিন্ধিছিল চাওক ...

    IAS Tina Dabi-Pradeep Gawande Wedding Photos: ৰাজস্থান কেডাৰৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত আইএএছ বিষয়া টিনা ডাবিয়ে আইএএছ বিষয়া প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। দম্পতীহালৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছে।

    IAS Tina Dabi-Pradeep Gawande Wedding Photos: ৰাজস্থান কেডাৰৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত আইএএছ বিষয়া টিনা ডাবিয়ে আইএএছ বিষয়া প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। দম্পতীহালৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছে।

    IAS Tina Dabi-Pradeep Gawande Wedding Photos: ৰাজস্থান কেডাৰৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত আইএএছ বিষয়া টিনা ডাবিয়ে আইএএছ বিষয়া প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। দম্পতীহালৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছে।

    • Share this:
    IAS Tina Dabi-Pradeep Gawande Wedding Photos: ৰাজস্থান কেডাৰৰ এগৰাকী প্ৰখ্যাত আইএএছ বিষয়া টিনা ডাবিয়ে আইএএছ বিষয়া প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হৈছে। দম্পতীহালৰ বিয়াৰ প্ৰথমখন ছবি এতিয়া সামাজিক মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছে।

    টিনা ডাবিৰ বিবাহ অনুষ্ঠান জয়পুৰৰ এখন ব্যক্তিগত হোটেলত অনুষ্ঠিত হৈছিল। অত্যাধিক সৰলতাৰ মাজত আৰু পৰিয়ালৰ কেইজনমান নিৰ্বাচিত সদস্যৰ উপস্থিতিত, দুয়ো বিবাহপাশত আৱদ্ধ হৈছিল। টিনা ডাবিৰ অভ্যৰ্থনা শুক্ৰবাৰে একেখন হোটেলতে অনুষ্ঠিত হৈছে। লক্ষণীয়ভাৱে, টিনা ডাবিক বিবাহৰ অনুষ্ঠানৰ সময়ত বগা লেহেঙ্গাত দেখা গৈছিল, আনহাতে প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেও বগা কুৰ্তা পায়জামা পিন্ধিছিল আৰু টিনাৰ ডিঙিত বৰ্মালা পিন্ধাইছিল। বিবাহৰ অনুষ্ঠানৰ সময়ত বিশেষ কথাটো হ'ল যে বাবাচাহেব ভীমৰাও আম্বেদকাৰৰ ছবি তাত ৰখা হৈছিল য'ত পুষ্পস্তৱক অৰ্পণৰ পিছতহে সকলো ৰীতি-নীতি পালন কৰা হৈছিল।

    আইএএছ টিনা ডাবি আৰু প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ অভ্যৰ্থনা জয়পুৰৰ এখন ব্যক্তিগত হোটেলত কৰা হৈছে। কোৱা হয় যে মধ্য প্ৰদেশ, মহাৰাষ্ট্ৰকে ধৰি সমগ্ৰ ৰাজ্যৰ বহুতো প্ৰখ্যাত লোকে অনুষ্ঠানটোত অংশগ্ৰহণ কৰিব। ৰাজস্থানী ৰন্ধনপ্ৰণালীৰ উপৰিও, এই সময়ছোৱাত অতিথিসকলক পাঞ্জাৱী, চীনা, ইটালিয়ান ব্যঞ্জন পৰিৱেশন কৰা হ'ব।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: