உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Indian Railways: ৩১ মে'লৈ বাতিল কৰা হৈছে কেইবাখনো ৰে'ল, ভ্ৰমণ কৰাৰ আগতে আপুনিও তালিকা পৰীক্ষা কৰক...

    Indian Railways: ৩১ মে'লৈ বাতিল কৰা হৈছে কেইবাখনো ৰে'ল, ভ্ৰমণ কৰাৰ আগতে আপুনিও তালিকা পৰীক্ষা কৰক...

    দেশত ক'ৰোনা মহামাৰীৰ মাজত ৰে'লৱেই কেইবাখনো ৰেল বাতিল কৰিছে। ভাৰতীয় ৰে'লৱেই নিৰন্তৰভাৱে বৃহৎ সংখ্যক ৰে'ল বাতিল কৰি আছে। উত্তৰ ৰে'লৱেই প্ৰায় ১১ খন বিশেষ ৰে'ল বাতিল কৰিছে।

    দেশত ক'ৰোনা মহামাৰীৰ মাজত ৰে'লৱেই কেইবাখনো ৰেল বাতিল কৰিছে। ভাৰতীয় ৰে'লৱেই নিৰন্তৰভাৱে বৃহৎ সংখ্যক ৰে'ল বাতিল কৰি আছে। উত্তৰ ৰে'লৱেই প্ৰায় ১১ খন বিশেষ ৰে'ল বাতিল কৰিছে।

    দেশত ক'ৰোনা মহামাৰীৰ মাজত ৰে'লৱেই কেইবাখনো ৰেল বাতিল কৰিছে। ভাৰতীয় ৰে'লৱেই নিৰন্তৰভাৱে বৃহৎ সংখ্যক ৰে'ল বাতিল কৰি আছে। উত্তৰ ৰে'লৱেই প্ৰায় ১১ খন বিশেষ ৰে'ল বাতিল কৰিছে।

    • Share this:
    দেশত ক'ৰোনা মহামাৰীৰ মাজত ৰে'লৱেই কেইবাখনো ৰেল বাতিল কৰিছে। ভাৰতীয় ৰে'লৱেই নিৰন্তৰভাৱে বৃহৎ সংখ্যক ৰে'ল বাতিল কৰি আছে। উত্তৰ ৰে'লৱেই প্ৰায় ১১ খন বিশেষ ৰে'ল বাতিল কৰিছে। এই ৰেলসমূহ কাৰ্যকৰী অঞ্চলৰ বাবে বাতিল কৰা হৈছে। ৰে'লৱেই অমৃতসৰ, পাঠানকোট, আম্বালা কেণ্ট, লুধিয়ানা, ফাজিকা জংচন, বাথিণ্ডা, গোৰখপুৰ, লক্ষ্ণৌ, জবলপুৰ, হৰিদ্বাৰ, আগ্ৰাকে ধৰি কেইবাটাও পথত ৰে'ল বাতিল কৰিছে।

    ৰেলৱেৰ টুইট

    উত্তৰ ৰে'লৱেই ইয়াৰ টুইটত লিখিছে যে সংশ্লিষ্ট সকলোকে জনোৱা হৈছে যে কাৰ্যকৰী কাৰণত তেওঁলোকৰ সন্মুখত দেখুওৱা তাৰিখবোৰৰ পৰা নিম্নলিখিত বিশেষ ৰেলসমূহ বাতিল কৰাৰ সিদ্ধান্ত লোৱা হৈছে:
    Published by:Kokil Sarma
    First published: