உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • দেশত Omicron সংক্ৰমণৰ ঘটনা ২১টা লৈ বৃদ্ধি ! জয়পুৰত একেটা পৰিয়ালৰে ৯ জন আক্ৰান্ত ...

    দেশত Omicron সংক্ৰমণৰ ঘটনা ২১টা লৈ বৃদ্ধি ! জয়পুৰত একেটা পৰিয়ালৰে ৯ জন আক্ৰান্ত ...

    File Photo

    File Photo

    দেশত ক'ৰোনা ভাইৰাছ (Coronavirus)ৰ ওমিক্ৰন প্ৰকাৰ (Omicron Variant)ৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত লোকৰ সংখ্যা ২১ লৈ বৃদ্ধি হৈছে। দেওবাৰে ওমিক্ৰন প্ৰকাৰৰ আৰু ১৭ টা নতুন ঘটনা পোৱা গৈছে। জয়পুৰে সৰ্বাধিক ৯ টা ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে

    • Share this:
    দেশত ক'ৰোনা ভাইৰাছ (Coronavirus)ৰ ওমিক্ৰন প্ৰকাৰ (Omicron Variant)ৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত লোকৰ সংখ্যা ২১ লৈ বৃদ্ধি হৈছে। দেওবাৰে ওমিক্ৰন প্ৰকাৰৰ আৰু ১৭ টা নতুন ঘটনা পোৱা গৈছে। জয়পুৰে সৰ্বাধিক ৯ টা ঘটনাৰ প্ৰতিবেদন দিছে আৰু দিল্লীয়ে এই প্ৰকাৰটোৰ প্ৰথমটো ঘটনা নথিভুক্ত কৰিছে। মহাৰাষ্ট্ৰত আৰু ৭ টা নতুন ঘটনা দেখা গৈছে। ইফালে, ওমিক্ৰন প্ৰকাৰৰ ক্ৰমবৰ্ধমান আতংকৰ মাজত, আমেৰিকা যুক্তৰাজ্য আৰু যুক্তৰাজ্যই বিদেশৰ পৰা অহা যাত্ৰীসকলৰ বাবে কোভিড-19 পৰীক্ষা (Covid-19 Test) নিয়মক কঠোৰ কৰিছে আৰু ভাৰতকো এই তালিকাত ৰাখিছে।

    জয়পুৰত ওমিক্ৰনৰ ৯ টা ঘটনা
    ৰাজস্থানৰ ৰাজধানী জয়পুৰত, দেওবাৰে একেটা পৰিয়ালতে ওমিক্ৰন প্ৰকাৰৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত ৯ জন লোক পোৱা গৈছে। এই পৰিয়ালটোৰ ভ্ৰমণ ইতিহাস দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ। ৰাজ্যিক স্বাস্থ্য বিভাগে এইটো নিশ্চিত কৰিছে। সংক্ৰমিত লোকসকলৰ ৪ জন দক্ষিণ আফ্ৰিকাৰ পৰা উভতি আহিছিল। বাকী ৫ জন তেওঁলোকৰ সৈতে যোগাযোগত আছিল। সকলোৰে চিকিৎসা অব্যাহত আছে। সকলোৰে অৱস্থা স্বাভাৱিক বুলি কোৱা হয়।

    Read all News in Assamese, Assam News Today, Entertainment News in Assamese, Business News in Assamese, Sports News in Assamese, Health News in Assamese, India News in Assamese
    Published by:Kokil Sarma
    First published: