পৰকীয়া প্ৰেমিকক দিলে ভয়ংকৰ শাস্তি! ৰাজপথতে উলংগ কৰি যৌনাংগত বান্ধি দিলে ৫ কেজি ওজনৰ শিল

News18 Assam | News18-Assam
Updated:October 2, 2020, 10:46 PM IST
পৰকীয়া প্ৰেমিকক দিলে ভয়ংকৰ শাস্তি! ৰাজপথতে উলংগ কৰি যৌনাংগত বান্ধি দিলে ৫ কেজি ওজনৰ শিল
অমানৱীয় শাস্তি! পৰকীয়া প্ৰেমিকক গাওঁবাসীয়ে দিলে ভয়ংকৰ শাস্তি।

অমানৱীয় শাস্তি! পৰকীয়া প্ৰেমিকক গাওঁবাসীয়ে দিলে ভয়ংকৰ শাস্তি।

  • Share this:
অমানৱীয় শাস্তি! পৰকীয়া প্ৰেমিকক গাওঁবাসীয়ে দিলে ভয়ংকৰ শাস্তি। শৰীৰৰ কাপোৰ খুলি, যৌনাংগত বান্ধি দিলে ৫ কেজি ওজনৰ শিল। এই ঘটনা সংঘটিত হৈছে উৰিষ্যাৰ বালাশ’ৰ জিলাত।

আনকি এতিয়া চচিয়েল মিডিয়াতো ভাইৰেল হৈ পৰিছে এই ভয়ংকৰ শাস্তিৰ ভিডিঅ’। দ্যা ইণ্ডিয়ান এক্সপ্ৰেছত প্ৰকাশ পোৱা খবৰ অনুসৰি, অভিযুক্ত লোকজনৰ নাম বিজয় দাস। অভিযোগ অনুসৰি, লোকজনে জিলাখনৰ চৌমুখ গাঁৱৰ এগৰাকী মহিলাৰ সৈতে দীৰ্ঘদিন ধৰি সম্পৰ্ক ৰক্ষা কৰি আহিছিল।

কিন্তু পিছত যুৱতীগৰাকীৰ ঘৰৰ মানুহে যেতিয়া লোকজন বিবাহিত আৰু দুটাকৈ সন্তানৰ পিতৃ বুলি জানিব পাৰে, তেতিয়া লোকজনক উচিত শাস্তি প্ৰদান কৰিবলৈ পৰিকল্পনা কৰে।

ঘৰত কোনো নথকাৰ সুযোগ লৈ লোকজন যুৱতীগৰাকীৰ ঘৰলৈ আহোতেই পৰিয়ালৰ লোকে স্থানীয় ৰাইজৰ সহযোগত লোকজনক ধৰি এটা বিদ্যুতৰ খুঁটাত বান্ধি সোধা পোচা কৰে।

আৰু অৱশেষত যেতিয়া জয় দাসে নিজৰ ভুল স্বীকাৰ কৰে, তেতিয়াই উত্তেজিত হৈ একাংশ লোকে লোকজনৰ কাপোৰ খুলি প্ৰহাৰ কৰাৰ লগতে যৌনাংগত বান্ধি দিয়ে পাঁচ কেজি ওজনৰ এটা শিল। আৰু তেনেকৈয়ে প্ৰায় দুঘণ্টা সময় ৰখা হয় লোকজনক। এতিয়া ঘটনাৰ সন্দৰ্ভত তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে আৰক্ষীয়ে।
Published by: Himangshu Bhuyan
First published: October 2, 2020, 10:46 PM IST
আৰু চাওক
পৰৱৰ্তী বাতৰি

শেহতীয়া বাতৰি