உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • টিনা ডাবিয়ে তেওঁৰ দ্বিতীয় বিবাহৰ আগতে প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে ল'লে আচৰিত সিদ্ধান্ত ! হতাশ হৈ পৰিছে অনুৰাগীসকলো ...

    টিনা ডাবিয়ে তেওঁৰ দ্বিতীয় বিবাহৰ আগতে প্ৰদীপ গাৱাণ্ডেৰ সৈতে ল'লে আচৰিত সিদ্ধান্ত ! হতাশ হৈ পৰিছে অনুৰাগীসকলো ...

    Social Mediaত শিৰোনাম দখল কৰি থকা IAS টিনা ডাবিয়ে এক আচৰিত সিদ্ধান্ত লৈছে। টিনা ডাবিয়ে এতিয়া সামাজিক মাধ্যমক এৰাই চলিছে। টিনাই ইনষ্টাগ্ৰাম, টুইটাৰ আৰু ফেচবুক একাউণ্ট বন্ধ কৰি দিছে।

    Social Mediaত শিৰোনাম দখল কৰি থকা IAS টিনা ডাবিয়ে এক আচৰিত সিদ্ধান্ত লৈছে। টিনা ডাবিয়ে এতিয়া সামাজিক মাধ্যমক এৰাই চলিছে। টিনাই ইনষ্টাগ্ৰাম, টুইটাৰ আৰু ফেচবুক একাউণ্ট বন্ধ কৰি দিছে।

    Social Mediaত শিৰোনাম দখল কৰি থকা IAS টিনা ডাবিয়ে এক আচৰিত সিদ্ধান্ত লৈছে। টিনা ডাবিয়ে এতিয়া সামাজিক মাধ্যমক এৰাই চলিছে। টিনাই ইনষ্টাগ্ৰাম, টুইটাৰ আৰু ফেচবুক একাউণ্ট বন্ধ কৰি দিছে।

    • Share this:
    Social Mediaত শিৰোনাম দখল কৰি থকা IAS টিনা ডাবিয়ে এক আচৰিত সিদ্ধান্ত লৈছে। টিনা ডাবিয়ে এতিয়া সামাজিক মাধ্যমক এৰাই চলিছে। টিনাই ইনষ্টাগ্ৰাম, টুইটাৰ আৰু ফেচবুক একাউণ্ট বন্ধ কৰি দিছে। টিনাই শনিবাৰে এই সিদ্ধান্তটো লৈছিল।

    কেৱল এয়াই নহয়, তেওঁৰ বাগদত্তা প্ৰদীপেও সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। প্ৰদীপে তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্ট বন্ধ কৰিছে। টিনা ডাবিৰ সামাজিক মাধ্যমত যথেষ্ট অনুৰাগী আছে আৰু ইনষ্টাগ্ৰামত ১.৫ মিলিয়ন অনুসৰণকাৰী আছে। একে সময়তে, লাখ লাখ লোক টিনাৰ ফেচবুকৰ সৈতেও সংযুক্ত আছিল। এতিয়া আইএএছ টিনা আৰু প্ৰদীপ গাৱাণ্ডে সামাজিক মাধ্যমক সদ্য়হতে বিদায় দিছে। শেহতীয়াকৈ, টিনাই সামাজিক মাধ্যমত তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে প্ৰকাশ কৰিছিল। টিনাই বাগদত্তা আইএএছ প্ৰদীপৰ সৈতে সামাজিক মাধ্যমৰ একাউণ্টত এখন ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল আৰু সকলোকে তেওঁলোকৰ সম্পৰ্কৰ বিষয়ে কৈছিল। দুয়ো সোনকালেই বিয়া হ'বলৈ গৈ আছে।

    টিনাৰ পোষ্টটোৰ পিছত সামাজিক মাধ্যমত অভিনন্দনৰ ঢৌ উঠিছিল। টিনাৰ এখন ফটো ভাইৰেল হোৱাৰ পিছত ভাল লাগিছিল। এই ফটোখন ডেৰ মিলিয়নতকৈও অধিক লোকে লাইক কৰিছিল। একে সময়তে, ছ'চিয়েল মিডিয়াৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ কাৰণটো ট্ৰ'ল বুলি গণ্য কৰা হৈছে। বিবাহৰ খবৰ ৰখাৰ পিছত, টিনা আৰু প্ৰদীপক বহুলোকে অভিনন্দন জনাইছিল। একে সময়তে, বহুলোকে টিনাক ট্ৰ'ল কৰিছিল। এতিয়া বিশ্বাস কৰা হয় যে ট্ৰ'লাৰৰ বাবে, টিনা আৰু প্ৰদীপে সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰখাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে।

    ৰাতিটোৰ ভিতৰতে প্ৰদীপৰ অনুগামী বৃদ্ধি হৈছিল

    টুইটাৰ, ইনষ্টাগ্ৰাম আৰু ফেচবুকত টিনাৰ লাখ লাখ অনুসৰণকাৰী আছিল। অতীতত, তেওঁ তেওঁৰ বিবাহৰ তথ্য সামাজিক মাধ্যমৰ জৰিয়তে ভাগ বতৰা কৰিছিল। এতিয়া টিনাই সামাজিক মাধ্যমৰ পৰা নিজকে আঁতৰাই ৰাখিছে। একে সময়তে, টিনাৰ বাগদত্তা আইএএছ প্ৰদীপেও তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্ট বন্ধ কৰিছে। টিনাৰ সৈতে তেওঁৰ সম্পৰ্কৰ বাতৰিৰ পিছত ইনষ্টাগ্ৰামত প্ৰদীপৰ অনুসৰণকাৰীসকল ৰাতিটোৰ ভিতৰতে বৃদ্ধি পাইছিল। ইনষ্টাগ্ৰামত প্ৰদীপৰ অনুসৰণকাৰীৰ সংখ্যা ২৪ ঘণ্টাৰ ভিতৰত ৩১৫৪ ৰ পৰা ২৮,০০০ তকৈ ওপৰলৈ বৃদ্ধি পাইছিল। এতিয়া প্ৰদীপেও তেওঁৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্ট বন্ধ কৰিছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: