உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • IAS Couple Transferred: দিল্লীৰ ষ্টেডিয়ামত জনতাক খেদি পোহনীয়া কুকুৰ ফুৰাবলৈ নিয়া IAS দম্পতীক ট্ৰান্সফাৰ, জানক সবিশেষ

    IAS Couple Transferred: দিল্লীৰ ষ্টেডিয়ামত জনতাক খেদি পোহনীয়া কুকুৰ ফুৰাবলৈ নিয়া IAS দম্পতীক ট্ৰান্সফাৰ, জানক সবিশেষ

    IAS Couple Transferred: নিজৰ কুকুৰটোক খোজ কাঢ়িবলৈ সুবিধা কৰি দিয়াৰ বাবে IAS দম্পতীয়ে দিল্লীৰ ত্যাগৰাজ ষ্টেডিয়াম (Thyagraj Stadium)ৰ পৰা সাধাৰণ লোকক উলিয়াই দি আগতীয়াকৈ বন্ধ কৰি দিছিল।

    IAS Couple Transferred: নিজৰ কুকুৰটোক খোজ কাঢ়িবলৈ সুবিধা কৰি দিয়াৰ বাবে IAS দম্পতীয়ে দিল্লীৰ ত্যাগৰাজ ষ্টেডিয়াম (Thyagraj Stadium)ৰ পৰা সাধাৰণ লোকক উলিয়াই দি আগতীয়াকৈ বন্ধ কৰি দিছিল।

    IAS Couple Transferred: নিজৰ কুকুৰটোক খোজ কাঢ়িবলৈ সুবিধা কৰি দিয়াৰ বাবে IAS দম্পতীয়ে দিল্লীৰ ত্যাগৰাজ ষ্টেডিয়াম (Thyagraj Stadium)ৰ পৰা সাধাৰণ লোকক উলিয়াই দি আগতীয়াকৈ বন্ধ কৰি দিছিল।

    • Share this:
    দিল্লীৰ ত্যাগৰাজ ষ্টেডিয়ামত ক্ষমতাৰ অপপ্ৰয়োগ কৰি ক্ৰীড়া কাৰ্যকলাপৰ বাবে নিয়মীয়া সময়তকৈ আগতে বন্ধ কৰি দিয়াৰ বিতৰ্কৰ পিছত বৃহস্পতিবাৰে IAS দম্পতী সঞ্জীৱ খিৰৱাৰ (Sanjeev Khirwar) আৰু তেওঁৰ পত্নী ৰিংকু দুগ্গা (Rinku Dugga)ক কেন্দ্ৰীয় গৃহ মন্ত্ৰালয়ে ক্ৰমে লাডাখ (Ladakh ) আৰু অৰুণাচল প্ৰদেশ (Arunachal Pradesh)লৈ বদলি কৰা হৈছে।

    দিল্লীৰ ৰাজহ বিভাগৰ প্ৰধান সচিবে নিজৰ কুকুৰটোক খোজ কাঢ়িবলৈ সুবিধা কৰি দিয়াৰ বাবে ত্যাগৰাজ ষ্টেডিয়াম (Thyagraj Stadium)ৰ পৰা সাধাৰণ লোকক উলিয়াই দি আগতীয়াকৈ বন্ধ কৰি দিছিল।

    এই সন্দৰ্ভত কেন্দ্ৰই দিল্লীৰ মুখ্য সচিব নৰেশ কুমাৰৰ পৰা প্ৰতিবেদন বিচাৰিছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: