• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী বালিত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত উষ্ম আদৰণি, ভিডিঅ' চাওক ...

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী বালিত উপস্থিত হোৱাৰ পিছত উষ্ম আদৰণি, ভিডিঅ' চাওক ...

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী সোমবাৰে বালি (ইণ্ডোনেছিয়া)ত জি-২০ সন্মিলনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপস্থিত হয়। তাত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক পৰম্পৰাগত শৈলীত আদৰণি জনোৱা হয়।

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী সোমবাৰে বালি (ইণ্ডোনেছিয়া)ত জি-২০ সন্মিলনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপস্থিত হয়। তাত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক পৰম্পৰাগত শৈলীত আদৰণি জনোৱা হয়।

প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী সোমবাৰে বালি (ইণ্ডোনেছিয়া)ত জি-২০ সন্মিলনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপস্থিত হয়। তাত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক পৰম্পৰাগত শৈলীত আদৰণি জনোৱা হয়।

  • Share this:
প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী সোমবাৰে বালি (ইণ্ডোনেছিয়া)ত জি-২০ সন্মিলনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপস্থিত হয়। তাত প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক পৰম্পৰাগত শৈলীত আদৰণি জনোৱা হয়। তেওঁ এখন বিশেষ বিমানেৰে উপস্থিত হোৱাৰ লগে লগে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক আদৰণি জনোৱাৰ বাবে পৰম্পৰাগত পোছাক পৰিধান কৰা মহিলাসকলে দুয়োফালে শাৰী পাতিছে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীয়ে হাত জোৰ কৰি সকলোৰে শুভেচ্ছা গ্ৰহণ কৰে। প্ৰধানমন্ত্ৰী মোডীকো তাত ভাৰতীয় মূলৰ লোকসকলে উষ্ম আদৰণি জনায়।

তাৎপৰ্যপূৰ্ণভাৱে, বহুতো দেশৰ ৰাষ্ট্ৰপ্ৰধান আৰু প্ৰধানমন্ত্ৰীসকলে জি-২০ সন্মিলনত উপনীত হৈছে। আমেৰিকা যুক্তৰাষ্ট্ৰৰ ৰাষ্ট্ৰপতি জো বাইডেন, চীনৰ ৰাষ্ট্ৰপতি জি জিনপিঙো জি-২০ সন্মিলনত অংশগ্ৰহণ কৰিবলৈ উপস্থিত হৈছে। এই দুয়োখন দেশৰ মুৰব্বীসকলৰ বৈঠকৰ ছবিও পোহৰলৈ আহিছে। ইফালে, প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীয়েও তেওঁৰ নিৰ্ধাৰিত কাৰ্যসূচীৰ বাবে সোমবাৰে বালিত উপস্থিত হয়, তেওঁক ঐতিহাসিক আদৰণি জনোৱা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি