• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Flybig Offer: মাত্ৰ ৯৯৯ টকাত গুৱাহাটীৰ পৰা বিমান ভ্ৰমণৰ সুযোগ, ১০ হাজাৰ আসনত বিশেষ অফাৰ ...

Flybig Offer: মাত্ৰ ৯৯৯ টকাত গুৱাহাটীৰ পৰা বিমান ভ্ৰমণৰ সুযোগ, ১০ হাজাৰ আসনত বিশেষ অফাৰ ...

গুৱাহাটীৰ পৰা পাছিঘাটলৈ আৰু গুৱাহাটীৰ পৰা ৰূপচীলৈ ৯৯৯ টকাত টিকট বুক কৰিব পাৰি। গুৱাহাটীৰ পৰা তেজুলৈ, হায়দৰাবাদৰ পৰা গণ্ডিয়া পথলৈকে, আপুনি মাত্ৰ ১৫০০ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

গুৱাহাটীৰ পৰা পাছিঘাটলৈ আৰু গুৱাহাটীৰ পৰা ৰূপচীলৈ ৯৯৯ টকাত টিকট বুক কৰিব পাৰি। গুৱাহাটীৰ পৰা তেজুলৈ, হায়দৰাবাদৰ পৰা গণ্ডিয়া পথলৈকে, আপুনি মাত্ৰ ১৫০০ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

গুৱাহাটীৰ পৰা পাছিঘাটলৈ আৰু গুৱাহাটীৰ পৰা ৰূপচীলৈ ৯৯৯ টকাত টিকট বুক কৰিব পাৰি। গুৱাহাটীৰ পৰা তেজুলৈ, হায়দৰাবাদৰ পৰা গণ্ডিয়া পথলৈকে, আপুনি মাত্ৰ ১৫০০ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে।

  • Share this:
যদি আপুনি সস্তীয়াকৈ ভ্ৰমণ কৰাৰ পৰিকল্পনা কৰি আছে, আপুনি এতিয়া ৰেলতকৈ কম ভাড়াত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ভাৰতৰ আঞ্চলিক বিমান পৰিবহনৰ নতুন কোম্পানী ফ্লাইবিগে আপোনাক এই প্ৰস্তাৱ আগবঢ়াইছে। কোম্পানীটোৱে ৯৯৯ টকাৰ বিমানৰ টিকট পোৱাৰ সুযোগো আগবঢ়াইছে।

বিক্ৰী ১৪ জুলাইৰ পৰা ২০ জুলাইলৈ অনুষ্ঠিত হ'ব
দৰাচলতে, ফ্লাইবিগে ১৪ জুলাইৰ পৰা বিক্ৰী আৰম্ভ কৰিছে। বিক্ৰীটো ২০ জুলাইলৈকে চলিব। বিক্ৰী বিমান ভাড়াৰ অধীনত কিছুমান পথ মাত্ৰ ৯৯৯ টকাৰ পৰা আৰম্ভ হৈছে। বিক্ৰীৰ সময়ত মুঠ ১০ হাজাৰ টিকট আগবঢ়োৱা হৈছে। বিক্ৰীটোত, যাত্ৰীসকলক ৯৯৯ টকাৰ পৰা ৩ হাজাৰ টকালৈকে টিকট আগবঢ়োৱা হৈছে।

৯৯৯ টকাত বিশেষ পথত টিকট
কোম্পানীটোৰ মতে, বিক্ৰীৰ সময়ত গুৱাহাটীৰ পৰা পাছিঘাটলৈ আৰু গুৱাহাটীৰ পৰা ৰূপচীলৈ ৯৯৯ টকাত টিকট বুক কৰিব পাৰি। গুৱাহাটীৰ পৰা তেজুলৈ, হায়দৰাবাদৰ পৰা গণ্ডিয়া পথলৈকে, আপুনি মাত্ৰ ১৫০০ টকাত বিমানেৰে ভ্ৰমণ কৰিব পাৰে। ইয়াৰ উপৰিও, ইন্দোৰৰ পৰা গণ্ডিয়া, হায়দৰাবাদৰ পৰা ঔৰঙ্গাবাদলৈ টিকট মাত্ৰ ২০০০ টকাত বুক কৰিব পাৰি।

টিকট ক'ৰ পৰা কিনিব
কোম্পানীৰ মতে, বিক্ৰী ৰ সময়ছোৱাত বুক কৰা টিকটবোৰ ২৫ জুলাইৰ পৰা ২৪ ছেপ্টেম্বৰ, ২০২২-ৰ ভিতৰত ভ্ৰমণ কৰিব পাৰি। আপুনি ফ্লাইবিগৰ ৱেবছাইট www.flybig.in জৰিয়তে এই টিকটবোৰ বুক কৰিব পাৰে।

বহুতো কোম্পানীয়ে অফাৰ আগবঢ়াইছে
ইয়াৰ আগতে, এয়াৰ এছিয়া, গো ফাৰ্ষ্ট, ভিয়েটজেটেও অতি কম ভাড়াৰ সৈতে বিমানৰ টিকট বুক কৰাৰ সুযোগ আগবঢ়াইছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: