உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • নয়ডাত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা ! স্পা কেন্দ্ৰত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড, মহিলাসহ ২ জন লোক নিহত ...

    নয়ডাত ভয়ংকৰ দুৰ্ঘটনা ! স্পা কেন্দ্ৰত ভয়ংকৰ অগ্নিকাণ্ড, মহিলাসহ ২ জন লোক নিহত ...

    Fire Incident: বৃহস্পতিবাৰে নয়ডাত এক ডাঙৰ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হৈছে। ইয়াত চেক্টৰ ৫৩ ত অৱস্থিত এটা স্পা কেন্দ্ৰত হঠাতে জুই লাগিছিল। জুইত এগৰাকী মহিলাসহ দুজন লোক জ্বলি মৃত্যুমুখত পৰে।

    Fire Incident: বৃহস্পতিবাৰে নয়ডাত এক ডাঙৰ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হৈছে। ইয়াত চেক্টৰ ৫৩ ত অৱস্থিত এটা স্পা কেন্দ্ৰত হঠাতে জুই লাগিছিল। জুইত এগৰাকী মহিলাসহ দুজন লোক জ্বলি মৃত্যুমুখত পৰে।

    Fire Incident: বৃহস্পতিবাৰে নয়ডাত এক ডাঙৰ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হৈছে। ইয়াত চেক্টৰ ৫৩ ত অৱস্থিত এটা স্পা কেন্দ্ৰত হঠাতে জুই লাগিছিল। জুইত এগৰাকী মহিলাসহ দুজন লোক জ্বলি মৃত্যুমুখত পৰে।

    • Share this:
    বৃহস্পতিবাৰে নয়ডাত এক ডাঙৰ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হৈছে। ইয়াত চেক্টৰ ৫৩ ত অৱস্থিত এটা স্পা কেন্দ্ৰত হঠাতে জুই লাগিছিল। জুইত এগৰাকী মহিলাসহ দুজন লোক জ্বলি মৃত্যুমুখত পৰে। দুৰ্ঘটনাটোৰ পিছত, সমগ্ৰ অঞ্চলটোত বিশৃংখলতা সৃষ্টি হৈছিল। ঘটনাটোৰ বিষয়ে অৱগত হোৱাৰ পিছত, আৰক্ষীয়ে লগে লগে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হয় আৰু অগ্নি নিৰ্বাপক বাহিনীক ফোন কৰে আৰু জুই নিয়ন্ত্ৰণলৈ অনা হয়। যদিও জুইলগাৰ কাৰণ এতিয়ালৈকে জানিব পৰা হোৱা নাই, কোৱা হৈছে যে শ্বৰ্ট চাৰ্কিটৰ ফলত এই অগ্নিকাণ্ড সংঘটিত হৈছিল। আৰক্ষীয়ে মৃত দুয়োজনৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰিছে আৰু তেওঁলোকক মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে চিকিৎসালয়লৈ প্ৰেৰণ কৰিছে।

    স্পাচেণ্টাৰ দুদিন আগতে খোলা আছিল
    চেক্টৰ-৫৩ৰ গিঝৌদ গাঁৱৰ আশিৰৱাদ কমপ্লেক্সত জাকোগি নামৰ এই স্পা চলি আছিল। তথ্য অনুসৰি, বৃহস্পতিবাৰে সন্ধিয়া ৫.৩০ বজাত স্পা কেন্দ্ৰত সংঘটিত অগ্নিকাণ্ডৰ তথ্যঅনুসৰি, আৰক্ষীৰ লগতে তিনিখন অগ্নি নিৰ্বাপক গাড়ী ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হয় আৰু ডেৰ ঘণ্টাৰ কঠোৰ পৰিশ্ৰমৰ পিছত জুই নিয়ন্ত্ৰণলৈ আনিব পাৰে। এচিপি নয়ডা ৰজনীশ বাৰ্মাই কৈছিল যে স্পা চেণ্টাৰটো দুদিন আগতে খোলা হৈছিল। কেন্দ্ৰটোত পৰিষ্কাৰ কৰাৰ সময়ত শ্বৰ্ট চাৰ্কিটৰ ফলত জুই লাগিছিল।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: