• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • দিল্লী মেট্ৰ' ষ্টেচনত CISF জোৱানৰ সৈতে কুকুৰৰ যোগাভ্যাসৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'ই দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে সকলোৰে

দিল্লী মেট্ৰ' ষ্টেচনত CISF জোৱানৰ সৈতে কুকুৰৰ যোগাভ্যাসৰ ভাইৰেল ভিডিঅ'ই দৃষ্টি আকৰ্ষণ কৰিছে সকলোৰে

এজন চিআইএছএফ জোৱানে কুকুৰটোক প্ৰশিক্ষণ দিয়া দেখিবলৈ পোৱা গৈছে

এজন চিআইএছএফ জোৱানে কুকুৰটোক প্ৰশিক্ষণ দিয়া দেখিবলৈ পোৱা গৈছে

এজন চিআইএছএফ জোৱানে কুকুৰটোক প্ৰশিক্ষণ দিয়া দেখিবলৈ পোৱা গৈছে

  • Share this:
যদি আপুনি কুকুৰ ভাল পায় তেন্তে আপুনি এই ভিডিঅ'টো বহুত পচন্দ কৰিব। অনলাইনত ভাইৰেল হোৱা এটা ভিডিঅ’ত দিল্লীৰ এখন মেট্ৰ’ ষ্টেচনত এটা কুকুৰক চিআইএছএফ কৰ্মীৰ সৈতে যোগাভ্যাস কৰা দেখা গৈছে। ভিডিঅ’টো বৰ্তমান সামাজিক মাধ্যমত ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰু মানুহে খুব আঁকোৱালি লৈছে।

এই ভিডিঅ’টো ‘ভাৰত ডিফেণ্ডাৰচ’ নামৰ এটা ইনষ্টাগ্ৰাম একাউন্টৰ পৰা শ্বেয়াৰ কৰিছে। চমু ক্লিপটোত, এজন চিআইএছএফ জোৱানে কুকুৰটোক প্ৰশিক্ষণ দিয়া দেখিবলৈ পোৱা গৈছে। জোৱাজনে কিছুমান যোগৰ ভংগী কৰিছিল আৰু কুকুৰটোৱে তেওঁক নিখুঁতভাৱে অনুসৰণ কৰিছিল। ঘটনাটো দিল্লীৰ এটা মেট্ৰ’ ষ্টেচনৰ আৰু এই দৃশ্য যাত্ৰীসকলে মোবাইলত ৰেকৰ্ড কৰে।


 পোষ্টটোৰ শিৰোনামটোত লিখা আছে, ‘‘চিআইএছএফ–এ মেট্ৰ’ ষ্টেচনত প্ৰশিক্ষণ বণ্ড দেখুৱাইছে।’’ বৰ্তমান ভিডিঅ'টো ভাইৰেল হৈ পৰিছে আৰু মানুহে ভিডিঅ’টো ভাল পোৱাৰ লগতে পোষ্টটোত তেওঁলোকৰ প্ৰতিক্ৰিয়া দিছে।
Published by:Sehnaz Begum
First published:

শেহতীয়া বাতৰি