• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Delhi Corona Update: দিল্লীত ২৪ ঘণ্টাত ২১৩৬ জন Coronaত আক্ৰান্ত, ১০ জনৰ মৃত্যু ...

Delhi Corona Update: দিল্লীত ২৪ ঘণ্টাত ২১৩৬ জন Coronaত আক্ৰান্ত, ১০ জনৰ মৃত্যু ...

দিল্লীত স্বাস্থ্য বিভাগৰ বুলেটিন অনুসৰি, শুক্ৰবাৰে কোৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ ১৫.০২ শতাংশ ৰেকৰ্ড কৰা হৈছে। এতিয়া সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৮৩৪৩ ত উপনীত হৈছে।

দিল্লীত স্বাস্থ্য বিভাগৰ বুলেটিন অনুসৰি, শুক্ৰবাৰে কোৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ ১৫.০২ শতাংশ ৰেকৰ্ড কৰা হৈছে। এতিয়া সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৮৩৪৩ ত উপনীত হৈছে।

দিল্লীত স্বাস্থ্য বিভাগৰ বুলেটিন অনুসৰি, শুক্ৰবাৰে কোৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ ১৫.০২ শতাংশ ৰেকৰ্ড কৰা হৈছে। এতিয়া সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৮৩৪৩ ত উপনীত হৈছে।

  • Share this:
দিল্লীত নতুন Coronaত আক্ৰান্তৰ ঘটনাৰ বৃদ্ধি পাইছে, লগতে কোভিডৰ ফলত হোৱা মৃত্যুৰ সংখ্যাই এতিয়া অভিলেখ ভংগ কৰিছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, নতুন সংক্ৰমিত লোকৰ সংখ্যা আছিল ২১৩৬, আনহাতে সংক্ৰমণৰ ফলত ১০ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে। স্বাস্থ্য বিভাগৰ বুলেটিন অনুসৰি, শুক্ৰবাৰে কোৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ ১৫.০২ শতাংশ ৰেকৰ্ড কৰা হৈছে। এতিয়া সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৮৩৪৩ ত উপনীত হৈছে।

একে সময়তে, যদি আমি এদিন আগতে, বৃহস্পতিবাৰে পৰিসংখ্যাবোৰ চাওঁ, কৰোনা ৰ ঘটনাই ৬ মাহৰ অভিলেখ ভংগ কৰে আৰু নতুন সংক্ৰমিত লোকৰ সংখ্যা আছিল ২৭২৬। অৱশ্যে, বৃহস্পতিবাৰে কৰোনাত মৃত্যু হোৱা লোকৰ সংখ্যা এদিন আগৰ তুলনাত হ্ৰাস হৈছিল আৰু এয়া আছিল ৬, সংক্ৰমণৰ হাৰ ১৪.৩৮% নথিভুক্ত হৈছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: