• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Deep Siddhu Accident : দুৰ্ঘটনাৰ পিছতো দীপ অচেতন হোৱা নাছিল, গাড়ীখন কিমান স্পীডত চলিছিল ? প্ৰত্যক্ষদৰ্শীয়ে কৈছে কেনেকৈ দুৰ্ঘটনাটো সংঘটিত হৈছিল ...

Deep Siddhu Accident : দুৰ্ঘটনাৰ পিছতো দীপ অচেতন হোৱা নাছিল, গাড়ীখন কিমান স্পীডত চলিছিল ? প্ৰত্যক্ষদৰ্শীয়ে কৈছে কেনেকৈ দুৰ্ঘটনাটো সংঘটিত হৈছিল ...

Punjabi Singer Deep Siddhu Accident : গায়ক আৰু অভিনেতা দীপ সিদ্ধুৰ (Punjabi Singer Actor Deep Sidhu) মৃত্যুৱে এক নতুন ৰূপ লৈছে। মঙলবাৰে দুৰ্ঘটনাটোৰ (Road Accident) পিছত দীপ সিদ্ধুক (Deep Sidhu) গাড়ীৰ পৰা বাহিৰলৈ লৈ যোৱা হৈছিল, সেই সময়ত তেওঁ জীয়াই আছিল।

Punjabi Singer Deep Siddhu Accident : গায়ক আৰু অভিনেতা দীপ সিদ্ধুৰ (Punjabi Singer Actor Deep Sidhu) মৃত্যুৱে এক নতুন ৰূপ লৈছে। মঙলবাৰে দুৰ্ঘটনাটোৰ (Road Accident) পিছত দীপ সিদ্ধুক (Deep Sidhu) গাড়ীৰ পৰা বাহিৰলৈ লৈ যোৱা হৈছিল, সেই সময়ত তেওঁ জীয়াই আছিল।

Punjabi Singer Deep Siddhu Accident : গায়ক আৰু অভিনেতা দীপ সিদ্ধুৰ (Punjabi Singer Actor Deep Sidhu) মৃত্যুৱে এক নতুন ৰূপ লৈছে। মঙলবাৰে দুৰ্ঘটনাটোৰ (Road Accident) পিছত দীপ সিদ্ধুক (Deep Sidhu) গাড়ীৰ পৰা বাহিৰলৈ লৈ যোৱা হৈছিল, সেই সময়ত তেওঁ জীয়াই আছিল।

  • Share this:
পথ দুৰ্ঘটনাত পাঞ্জাৱী গায়ক আৰু অভিনেতা দীপ সিদ্ধুৰ (Punjabi Singer Actor Deep Sidhu) মৃত্যুৱে এক নতুন ৰূপ লৈছে। ইয়াত কোৱা হৈছিল যে এই মঙলবাৰে দুৰ্ঘটনাটোৰ (Road Accident) পিছত দীপ সিদ্ধুক (Deep Sidhu) গাড়ীৰ পৰা বাহিৰলৈ লৈ যোৱা হৈছিল, সেই সময়ত তেওঁ জীয়াই আছিল। সম্পূৰ্ণৰূপে সচেতন আছিল। অৱশ্যে, আগতে খবৰ পোৱা গৈছিল যে দুৰ্ঘটনাটোৰ পিছত দীপ সিদ্ধুৰ ঘটনাস্থলীত মৃত্যু হৈছিল।

বাতৰি অনুসৰি, দুৰ্ঘটনাটোৰ প্ৰত্যক্ষদৰ্শীয়ে এই দাবী কৰিছে। মহম্মদ ইউছুফ নামৰ লোকজনে দাবী কৰিছে যে দীপ সিদ্ধুৰ গাড়ী দুৰ্ঘটনাৰ সময়ত তেওঁ তেওঁৰ ঠিক পিছফালে আছিল। দীপ সিদ্ধুৰ গাড়ীখন দুৰ্ঘটনাত পতিত হোৱাৰ লগে লগে তেওঁ লগে লগে তেওঁৰ গাড়ীখন কাষত ৰাখি ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ তেওঁক বাহিৰলৈ উলিয়াই আনে। দীপৰ লগত তেওঁৰ প্ৰেমিকা ৰীনা ৰায় আছিল। দুয়োকে এফালে বহাৰ পিছত, তেওঁ প্ৰথমে ১১২ লৈ ফোন কৰিছিল আৰু এম্বুলেন্স এখন মাতিছিল। ইয়াৰ পিছত, ৰীনাই তেওঁক দীপ সিদ্ধুৰ ভায়েকৰ নম্বৰ দিছিল, তাৰ পিছত তেওঁকো মাতিছিল। দীপৰ ভাতৃয়ে কৈছিল যে তেওঁ দিল্লীৰ পৰা কাৰোবাক ঘটনাস্থলীলৈ পঠিয়াই আছিল। মই তাত এঘণ্টাৰ ভিতৰত উপস্থিত হম।

'ইণ্ডিয়া টুডে'ৰ মতে, মহম্মদ ইউছুফে দাবী কৰিছে যে দীপ সিদ্ধুৰ গাড়ীখন দুৰ্ঘটনাত পতিত হোৱাৰ লগে লগে কিছু সময়ৰ পিছত তাত এক বৃহৎ জনসমাগম হয়। দুৰ্ঘটনাটোৰ প্ৰায় আধা ঘণ্টা পিছত, এম্বুলেন্সখন আহি পালে। ইয়াৰ পিছত, দীপ সিদ্ধু আৰু তেওঁৰ প্ৰেমিকা ৰীনাক চিকিৎসালয়লৈ লৈ যোৱা হ'ব পাৰে। তেওঁ আনকি দাবী কৰিছিল যে দুৰ্ঘটনাটোৰ সময়ত দীপ সিদ্ধুৰ গাড়ীখন প্ৰতি ঘণ্টাত প্ৰায় ১১০-১২০ কিলোমিটাৰ বেগত গতি কৰি আছিল। ঠিক তেতিয়াই সন্মুখলৈ অহা ট্ৰাকখনৰ পিছফালে খুন্দা মাৰিছিল। তেওঁৰ মতে, সেই সময়ত ট্ৰাক চালকজনে হঠাতে ব্ৰেক প্ৰয়োগ কৰা নাছিল বা দীপ সিদ্ধুৰ গাড়ীয়ে অভাৰটেক কৰিবলৈ চেষ্টা কৰা নাছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: