• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Covid-19 Updates: দিল্লীত নিৰন্তৰ বৃদ্ধি পাইছে ক'ৰোনা, বিগত ২৪ ঘণ্টাত ১৩৭৫ জন আক্ৰান্ত ...

Covid-19 Updates: দিল্লীত নিৰন্তৰ বৃদ্ধি পাইছে ক'ৰোনা, বিগত ২৪ ঘণ্টাত ১৩৭৫ জন আক্ৰান্ত ...

বুধবাৰে দিল্লীত ১,৩৭৫ জন নতুন Covid Positive পোৱা গৈছে বুলি জানিব পৰা গৈছে। একে সময়তে, Positivity Rate ৭.০১% লৈ বৃদ্ধি হৈছে। সক্ৰিয় কোভিড আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হৈছে ৩,৬৪৩ জন।

বুধবাৰে দিল্লীত ১,৩৭৫ জন নতুন Covid Positive পোৱা গৈছে বুলি জানিব পৰা গৈছে। একে সময়তে, Positivity Rate ৭.০১% লৈ বৃদ্ধি হৈছে। সক্ৰিয় কোভিড আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হৈছে ৩,৬৪৩ জন।

বুধবাৰে দিল্লীত ১,৩৭৫ জন নতুন Covid Positive পোৱা গৈছে বুলি জানিব পৰা গৈছে। একে সময়তে, Positivity Rate ৭.০১% লৈ বৃদ্ধি হৈছে। সক্ৰিয় কোভিড আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হৈছে ৩,৬৪৩ জন।

  • Share this:
ৰাষ্ট্ৰীয় ৰাজধানী দিল্লীত, ক'ৰোনা ভাইৰাছে পুনৰ ইয়াৰ গতি লাভ কৰিছে। যোৱা তিনি-চাৰি দিন ধৰি, ক'ৰোনাৰ ঘটনা নিৰন্তৰভাৱে বৃদ্ধি হৈ আহিছে। এইটোৱে মানুহৰ মাজত ভয়ৰ পৰিৱেশ সৃষ্টি কৰিছে। এতিয়া এক হাজাৰৰো অধিক নতুন ক'ৰোনা আক্ৰান্ত ধৰা পৰিছে।  বুধবাৰে দিল্লীত ১,৩৭৫ জন নতুন Covid Positive পোৱা গৈছে বুলি জানিব পৰা গৈছে। একে সময়তে, Positivity Rate ৭.০১% লৈ বৃদ্ধি হৈছে। সক্ৰিয় কোভিড আক্ৰান্তৰ সংখ্যা হৈছে ৩,৬৪৩ জন।

একে সময়তে, কালি, দিল্লীত ক'ৰোনা ভাইৰাছত আক্ৰান্তৰ সংখ্যাই এক হাজাৰৰ সীমা অতিক্ৰম কৰিছিল। মঙলবাৰে, ১১১৮ জন ক'ৰোনা আক্ৰান্তৰ খবৰ পোৱা গৈছিল, আনহাতে সংক্ৰমণৰ ফলত ২ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছিল। একে সময়তে, ৫০০ জন লোকে ক'ৰোনাক পৰাজিত কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: