உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Covid-19 in India: দেশত Corona সংক্ৰমণৰ গতি সামান্য হ্ৰাস, বিগত ২৪ ঘণ্টাত আক্ৰান্ত ২.৩৮ লাখ লোক ! মৃত্য়ুৰ সংখ্যা এতিয়াও উদ্বেগজনক ...

    Covid-19 in India: দেশত Corona সংক্ৰমণৰ গতি সামান্য হ্ৰাস, বিগত ২৪ ঘণ্টাত আক্ৰান্ত ২.৩৮ লাখ লোক ! মৃত্য়ুৰ সংখ্যা এতিয়াও উদ্বেগজনক ...

    Covid-19 in India: ২৪ ঘণ্টাত দেশত ২.৩৮ লাখ কৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে, ৩১০ জন লোকৰ মৃত্য়ু হৈছে। কৰোনা সংক্ৰমণৰ গতি অলপ হ্ৰাস পাইছে। সংক্ৰমণৰ মুঠ ঘটনাবোৰৰ ভিতৰত আছে Omicron প্ৰকাৰৰ ৮,৮৯১ টা ঘটনা।

    Covid-19 in India: ২৪ ঘণ্টাত দেশত ২.৩৮ লাখ কৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে, ৩১০ জন লোকৰ মৃত্য়ু হৈছে। কৰোনা সংক্ৰমণৰ গতি অলপ হ্ৰাস পাইছে। সংক্ৰমণৰ মুঠ ঘটনাবোৰৰ ভিতৰত আছে Omicron প্ৰকাৰৰ ৮,৮৯১ টা ঘটনা।

    Covid-19 in India: ২৪ ঘণ্টাত দেশত ২.৩৮ লাখ কৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে, ৩১০ জন লোকৰ মৃত্য়ু হৈছে। কৰোনা সংক্ৰমণৰ গতি অলপ হ্ৰাস পাইছে। সংক্ৰমণৰ মুঠ ঘটনাবোৰৰ ভিতৰত আছে Omicron প্ৰকাৰৰ ৮,৮৯১ টা ঘটনা।

    • Share this:
    ২৪ ঘণ্টাত দেশত ২.৩৮ লাখ কৰোনাত আক্ৰান্ত হৈছে, ৩১০ জন লোকৰ মৃত্য়ু হৈছে। কৰোনা সংক্ৰমণৰ গতি অলপ হ্ৰাস পাইছে। সংক্ৰমণৰ মুঠ ঘটনাবোৰৰ ভিতৰত আছে Omicron প্ৰকাৰৰ ৮,৮৯১ টা ঘটনা, আনহাতে চৰকাৰে কোভিড-19-ত ঔষধ কেনেদৰে ব্যৱহাৰ আৰু চিকিৎসা কৰিব লাগে তাৰ ওপৰত সংশোধিত নিৰ্দেশনা জাৰী কৰিছে।

    ২৩০ দিনত দেশত চিকিৎসাধীন ৰোগীৰ সংখ্যা সৰ্বাধিক হৈ পৰিছে: দেশত কোভিড-19 চিকিৎসাৰ অধীনত ৰোগীৰ সংখ্যা ১৭,৩৬,৬২৮ লৈ বৃদ্ধি হৈছে, যি হৈছে মুঠ ঘটনাৰ ৪,৬২ শতাংশ। দেশখনত ২৩০ দিনত সৰ্বাধিক সংখ্যক ৰোগী চিকিৎসাধীন হৈ আছে। কোভিড-19-ৰ চিকিৎসাধীন ৰোগীৰ সংখ্যা যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ৮০,২৮৭ লৈ বৃদ্ধি হৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: