• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Covid-19 in India: দেশত বিগত ২৪ ঘণ্টাত ৫০ হাজাৰ লোক Coronaত আক্ৰান্ত, ৮০৪ জনৰ মৃত্যু ...

Covid-19 in India: দেশত বিগত ২৪ ঘণ্টাত ৫০ হাজাৰ লোক Coronaত আক্ৰান্ত, ৮০৪ জনৰ মৃত্যু ...

Covid-19 Updates: ক'ৰোনাৰ তৃতীয় ঢৌ (Covid-19) এতিয়া প্ৰায় হ্ৰাস পাইছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশৰ পৰা ৫০,৪০৭জন নতুন ক'ৰোনা আক্ৰান্তৰ (Covid Positive) খবৰ পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৮০৪ জন লোকৰ মৃত্যু (Death) হৈছে।

Covid-19 Updates: ক'ৰোনাৰ তৃতীয় ঢৌ (Covid-19) এতিয়া প্ৰায় হ্ৰাস পাইছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশৰ পৰা ৫০,৪০৭জন নতুন ক'ৰোনা আক্ৰান্তৰ (Covid Positive) খবৰ পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৮০৪ জন লোকৰ মৃত্যু (Death) হৈছে।

Covid-19 Updates: ক'ৰোনাৰ তৃতীয় ঢৌ (Covid-19) এতিয়া প্ৰায় হ্ৰাস পাইছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশৰ পৰা ৫০,৪০৭জন নতুন ক'ৰোনা আক্ৰান্তৰ (Covid Positive) খবৰ পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৮০৪ জন লোকৰ মৃত্যু (Death) হৈছে।

  • Share this:
ক'ৰোনাৰ তৃতীয় ঢৌ (Covid-19) এতিয়া প্ৰায় হ্ৰাস পাইছে। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত, সমগ্ৰ দেশৰ পৰা ৫০,৪০৭জন নতুন ক'ৰোনা আক্ৰান্তৰ (Covid Positive) খবৰ পোৱা গৈছে। এই সময়ছোৱাত, ৮০৪ জন লোকৰ মৃত্যু (Death) হৈছে। দেশত ক'ৰোনাৰ ইতিবাচকতাৰ হাৰ এতিয়া ৩.৪৮ শতাংশত উপনীত হৈছে। এদিন আগতে, বৃহস্পতিবাৰে, ক'ৰোনাত আক্ৰান্তৰ ৫৮,০৭৭ টা নতুন ঘটনা হৈছিল। অৰ্থাৎ আজি প্ৰায় ৮,০০০ আক্ৰান্ত হ্ৰাস পাইছে।

দেশত সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা বৰ্তমান ৬,১০,৪৪৩। আনহাতে এতিয়ালৈকে সমগ্ৰ দেশত ক'ৰোনাৰ ফলত ৫,০৭,৯৮১ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে। আনহাতে, ক'ৰোনাৰ ক্ষেত্ৰত নিৰন্তৰ হ্ৰাস হোৱাৰ মাজতে, ভেকছিনৰ সন্মুখৰ পৰাও ভাল খবৰ আহি আছে। শেহতীয়া তথ্য অনুসৰি, এতিয়ালৈকে ভেকছিনৰ ১,৭২,২৯,৪৭,৬৮৮ পালি প্ৰদান কৰা হৈছে।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি