உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • ছুটকেছত প্ৰেয়সীক ভৰাই হোষ্টেলত উপস্থিত হ'ল যুৱক ! তাৰ পিছত যি হ'ল ...

    ছুটকেছত প্ৰেয়সীক ভৰাই হোষ্টেলত উপস্থিত হ'ল যুৱক ! তাৰ পিছত যি হ'ল ...

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Viral On Social Media) একাধিক কেছ পঢ়া আৰু দেখা যায়। মণিপাল কলেজৰ (#Manipal Suitcase) এজন লৰা বিষয়ে একেধৰণৰ ঘটনা ভাইৰেল হৈ আছে। কলেজলৈ যোৱা এই লৰাজনে তেওঁৰ প্ৰেমিকাক হোষ্টেলৰ কোঠালৈ অনাৰ বাবে এক অদ্ভুত বুদ্ধি বিচাৰি পাইছিল (Boy Tries to Sneak Girlfriend in Suitcase)।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Viral On Social Media) একাধিক কেছ পঢ়া আৰু দেখা যায়। মণিপাল কলেজৰ (#Manipal Suitcase) এজন লৰা বিষয়ে একেধৰণৰ ঘটনা ভাইৰেল হৈ আছে। কলেজলৈ যোৱা এই লৰাজনে তেওঁৰ প্ৰেমিকাক হোষ্টেলৰ কোঠালৈ অনাৰ বাবে এক অদ্ভুত বুদ্ধি বিচাৰি পাইছিল (Boy Tries to Sneak Girlfriend in Suitcase)।

    ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Viral On Social Media) একাধিক কেছ পঢ়া আৰু দেখা যায়। মণিপাল কলেজৰ (#Manipal Suitcase) এজন লৰা বিষয়ে একেধৰণৰ ঘটনা ভাইৰেল হৈ আছে। কলেজলৈ যোৱা এই লৰাজনে তেওঁৰ প্ৰেমিকাক হোষ্টেলৰ কোঠালৈ অনাৰ বাবে এক অদ্ভুত বুদ্ধি বিচাৰি পাইছিল (Boy Tries to Sneak Girlfriend in Suitcase)।

    • Share this:
    ছ'চিয়েল মিডিয়াত (Viral On Social Media) একাধিক কেছ পঢ়া আৰু দেখা যায়। মণিপাল কলেজৰ (#Manipal Suitcase) এজন লৰা বিষয়ে একেধৰণৰ ঘটনা ভাইৰেল হৈ আছে, যিয়ে ভেলেণ্টাইন দিৱসৰ আগতে ইণ্টাৰনেট কঁপাই তুলিছিল। কলেজলৈ যোৱা এই লৰা তেওঁৰ প্ৰেমিকাক হোষ্টেলৰ কোঠালৈ অনাৰ বাবে এক অদ্ভুত বুদ্ধি বিচাৰি পাইছিল (Boy Tries to Sneak Girlfriend in Suitcase)। বিশ্বাস কৰক, কলেজত থাকোতে, আপুনি কেতিয়াও তেনেকুৱা ভবা নাই।

    ভেলেণ্টাইন দিৱসৰ বাবে এতিয়াও কেইদিনমান বাকী আছে, কিন্তু ফেব্ৰুৱাৰীৰ আৰম্ভণিৰ পৰা যুৱকৰ প্ৰেমৰ জ্বৰ এনেকুৱা আছিল যে তেওঁ এইটো কৰিছিল। ল'ৰাৰ হোষ্টেললৈ প্ৰেমিকা কঢ়িয়াই আনিবলৈ অনুমতি দিয়া নহয়, কিন্তু চুটকেচটো যিমানেই গধুৰ নহওক, ইয়াক আনিব পাৰি। তেতিয়া যুৱকে এই বুদ্ধিটো ব্যৱহাৰ কৰি তেওঁৰ কাৰ্য চলাবলৈ পৰিকল্পনা কৰিছিল।

    চুটকেচত প্ৰেয়সীক ভৰাই উপস্থিত হয় যুৱক
    ঘটনাটো কৰ্ণাটকৰ মণিপাল মহাবিদ্যালয়ত সংঘটিত হৈছিল। ইয়াত ফেব্ৰুৱাৰী ১ তাৰিখে, হোষ্টেলত পঢ়ি থকা এজন লৰা এটা গধুৰ ট্ৰলী বেগ লৈ আহিছিল। যেতিয়া তত্ত্বাৱধায়কে দেখিলে যে বেগটো অত্যাধিক গধুৰ আৰু তেওঁ ইয়াক তুলিবলৈ বৰ বিৰক্ত হৈছিল, তেওঁ বেগটো সন্দেহ কৰিছিল। যেতিয়া তেওঁক বেগটোৰ বিষয়ে প্ৰশ্ন কৰা হৈছিল, তেওঁ ভয় খাইছিল। অৱশেষত যেতিয়া বেগটো খুলিলে, সকলোৱে আচৰিত হৈ পৰিল। বেগটোৰ ভিতৰত এজনী ছোৱালী লবহি আছিল।

    টুইটাৰত Memesৰ বানপানী

    ঘটনাটো সংঘটিত হোৱাৰ লগে লগে, টুইটাৰত মানুহৰ সৃষ্টিশীলতাৰ প্ৰকাশ হ'বলৈ আৰম্ভ কৰে। #Manipal চুটকেছ নামেৰে এই ঘটনাটোৱে বহুতো শিৰোনাম দখল কৰিছে আৰু মানুহক মনোৰঞ্জন দিছে।


    Published by:Kokil Sarma
    First published: