உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • কোৱাৰেণ্টাইন চেণ্টাৰ হিচাপে গঢ়ি তোলা হ’ল শ্বাহৰুখ খানৰ চাৰি মহলীয়া অফিচ, গৌৰী খানে শ্বেয়াৰ কৰিলে ভিডিঅ’

    কোৱাৰেণ্টাইন চেণ্টাৰ হিচাপে গঢ়ি তোলা হ’ল শ্বাহৰুখ খানৰ চাৰি মহলীয়া অফিচ, গৌৰী খানে শ্বেয়াৰ কৰিলে ভিডিঅ’

    শ্বাহৰুখ খানৰ পত্নী গৌৰী খানে ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত শ্বেয়াৰ কৰিছে ভিডিঅ’

    শ্বাহৰুখ খানৰ পত্নী গৌৰী খানে ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত শ্বেয়াৰ কৰিছে ভিডিঅ’

    শ্বাহৰুখ খানৰ পত্নী গৌৰী খানে ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত শ্বেয়াৰ কৰিছে ভিডিঅ’

    • Share this:
    দেশত প্ৰত্যেক দিনাই বৃদ্ধি পাইছে কোৰোণা ভাইৰাছত আক্ৰান্ত ৰোগীৰ সংখ্যা। ল’ক ডাউনৰ মাজতো কোৰোণাত আক্ৰান্ত ৰোগীৰ সংখ্যা বৃদ্ধি পোৱাটো সঁচাকৈয়ে এক উদ্বেগজনক বিষয়। দেশত এইপৰ্যন্ত ২১,৭০০ ৰোগীৰ দেহত ধৰা পৰিছে কোৰোণা ভাইৰাছ।

    দেশৰ এনে স্পৰ্শকাতৰ সময়ত কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰেও জনসাধাৰণক সেৱা কৰাত দিন ৰাতি একাকাৰ কৰিছে। বিভিন্ন জনে কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজিবলৈ চৰকাৰক বিভিন্ন ধৰণে কৰিছে সহায়।



    অভিনেতা শ্বাহৰুখ খান আৰু পত্নী গৌৰী খানে নিজৰ ‘মীৰ ফাউণ্ডেছন’ৰ চাৰি মহলীয়া অফিচ কোৱাৰেণ্টাইন জ’ন নিৰ্মাণৰ বাবে বিএমচিলৈ আগবঢ়াইছিল। এতিয়া এই সম্পূৰ্ণ অফিছ কোৱাৰেণ্টাইন চেণ্টাৰ হিচাপে নিৰ্মাণ কৰা হ’ল। অভিনেতা শ্বাহৰুখৰ পত্নী গৌৰী খানে নিজৰ ইনষ্টাগ্ৰাম একাউণ্টত শ্বেয়াৰ কৰিছে ইয়াৰ সবিশেষ।


    Published by:Himangshu Bhuyan
    First published: