• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Health Update: লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱস্থা উন্নত, আশা ভোঁচলেই তেওঁক চিকিৎসালয়ত লগ পোৱাৰ পিছত দিছে এই মন্তব্য ...

Health Update: লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্যৰ অৱস্থা উন্নত, আশা ভোঁচলেই তেওঁক চিকিৎসালয়ত লগ পোৱাৰ পিছত দিছে এই মন্তব্য ...

Lata Mangeshkar Health Update- লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্য এতিয়া স্থিৰ হৈছে। তেওঁৰ ভগ্নী আশা ভোচলেই লতা মংগেশকাৰক (Asha Bhosle Meet Lata Mangeshkar) সন্ধিয়া মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত লগ পাইছিল। আশাই লতাক লগ পোৱাৰ পিছত এটা বিবৃতি দিছে।

Lata Mangeshkar Health Update- লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্য এতিয়া স্থিৰ হৈছে। তেওঁৰ ভগ্নী আশা ভোচলেই লতা মংগেশকাৰক (Asha Bhosle Meet Lata Mangeshkar) সন্ধিয়া মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত লগ পাইছিল। আশাই লতাক লগ পোৱাৰ পিছত এটা বিবৃতি দিছে।

Lata Mangeshkar Health Update- লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্য এতিয়া স্থিৰ হৈছে। তেওঁৰ ভগ্নী আশা ভোচলেই লতা মংগেশকাৰক (Asha Bhosle Meet Lata Mangeshkar) সন্ধিয়া মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত লগ পাইছিল। আশাই লতাক লগ পোৱাৰ পিছত এটা বিবৃতি দিছে।

  • Share this:
Lata Mangeshkar Health Update- লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্য এতিয়া স্থিৰ হৈছে। তেওঁৰ ভগ্নী আশা ভোচলেই লতা মংগেশকাৰক (Asha Bhosle Meet Lata Mangeshkar) সন্ধিয়া মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত লগ পাইছিল। আশাই লতাক লগ পোৱাৰ পিছত এটা বিবৃতি দিছে। এএনআইৰ মতে, আশা ভোঁচলে কয়, "চিকিৎসকে কৈছে যে তেওঁ এতিয়া সুস্থিৰ অৱস্থাত আছে।" ইয়াৰ পূৰ্বে লতা মংগেশকাৰৰ চিকিৎসা কৰি থকা ড০ প্ৰতিমা সম্দানীয়ে এক বিবৃতি জাৰি কৰি কৈছিল যে এগ্ৰেছিভ থেৰাপী চলি আছে আৰু তেওঁ ইয়াক সহ্য কৰিবলৈ সক্ষম হৈছে।

ড০ প্ৰতিমা সম্দানীয়ে কৈছিল, "লতা মংগেশকাৰ আইচিইউ ৱাৰ্ডত আছে। তেওঁ এগ্ৰেছিভ থেৰাপীত আছে আৰু প্ৰক্ৰিয়াটো ভালদৰে সহ্য কৰি আছে।" আপাত দৃষ্টিত সমদানী আৰু তেওঁৰ দলে লতা মংগেশকাৰৰ স্বাস্থ্যৰ নিৰন্তৰ যত্ন লৈ আছে। আকৌ এবাৰ তেওঁৰ স্বাস্থ্যৰ অৱনতি ঘটাত তেওঁ লগে লগে চিকিৎসকসকলক ভেণ্টিলেটৰলৈ স্থানান্তৰ কৰা হৈছিল। দিনত ২৪ ঘণ্টা চিকিৎসাৰ বাবে চিকিৎসালয়ত চিকিৎসকৰ এটা দল উপস্থিত থাকে।
Published by:Kokil Sarma
First published: