• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Viral News: বাইকৰ পৰা পিচলি ট্ৰাকৰ তলত সোমাল এজন যুৱক ! মাত্ৰ ৫ ছেকেণ্ডৰ ভিতৰতে প্ৰাণ হেৰুৱালে যুৱকে...

Viral News: বাইকৰ পৰা পিচলি ট্ৰাকৰ তলত সোমাল এজন যুৱক ! মাত্ৰ ৫ ছেকেণ্ডৰ ভিতৰতে প্ৰাণ হেৰুৱালে যুৱকে...

শুক্ৰবাৰে মধ্যপ্ৰদেশৰ বেতুলত এটা আচৰিত পথ দুৰ্ঘটনা (Accident) সংঘটিত হৈছিল। ইয়াত এজন যুৱক মটৰ চাইকেলৰ পৰা পিছলি পৰিল আৰু পিছফালৰ পৰা অহা মিনি ট্ৰাকৰ চকাটোৱে তেওঁক অতিক্ৰম কৰিলে। যুৱকজন প্ৰায় ৫ ছেকেণ্ডত মৃত্যুবৰণ কৰে।

শুক্ৰবাৰে মধ্যপ্ৰদেশৰ বেতুলত এটা আচৰিত পথ দুৰ্ঘটনা (Accident) সংঘটিত হৈছিল। ইয়াত এজন যুৱক মটৰ চাইকেলৰ পৰা পিছলি পৰিল আৰু পিছফালৰ পৰা অহা মিনি ট্ৰাকৰ চকাটোৱে তেওঁক অতিক্ৰম কৰিলে। যুৱকজন প্ৰায় ৫ ছেকেণ্ডত মৃত্যুবৰণ কৰে।

শুক্ৰবাৰে মধ্যপ্ৰদেশৰ বেতুলত এটা আচৰিত পথ দুৰ্ঘটনা (Accident) সংঘটিত হৈছিল। ইয়াত এজন যুৱক মটৰ চাইকেলৰ পৰা পিছলি পৰিল আৰু পিছফালৰ পৰা অহা মিনি ট্ৰাকৰ চকাটোৱে তেওঁক অতিক্ৰম কৰিলে। যুৱকজন প্ৰায় ৫ ছেকেণ্ডত মৃত্যুবৰণ কৰে।

  • Share this:
National News:  শুক্ৰবাৰে মধ্যপ্ৰদেশৰ বেতুলত এটা আচৰিত পথ দুৰ্ঘটনা (Accident) সংঘটিত হৈছিল। ইয়াত এজন যুৱক মটৰ চাইকেলৰ পৰা পিছলি পৰিল আৰু পিছফালৰ পৰা অহা মিনি ট্ৰাকৰ চকাটোৱে তেওঁক অতিক্ৰম কৰিলে। যুৱকজন প্ৰায় ৫ ছেকেণ্ডত মৃত্যুবৰণ কৰে। ঘটনাটো সংঘটিত হোৱাৰ লগে লগে, চাৰিওফালে চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি হয়। দুৰ্ঘটনাটোৰ ভিডিঅ' পোহৰলৈ অহাৰ লগে লগে ভাইৰেল হৈ পৰিছে।

বেতুল গঞ্জ আৰক্ষী থানাৰ মতে, মৃত যুৱকজনৰ বয়স আছিল ১৯ বছৰ। তেওঁকবসন্ত পাঠা বুলি চিনাক্ত কৰা হৈছে। তেওঁ ৰাথিপুৰৰ আছিল। তথ্য অনুসৰি, প্ৰশান্তে প্ৰতিদিনে ৰাতিপুৱা সেনা নিযুক্তি প্ৰশিক্ষণ কেন্দ্ৰলৈ গৈছিল। আনকি শুক্ৰবাৰে তেওঁ কেন্দ্ৰৰ পৰা ঘৰলৈ গৈ আছিল। ইফালে, আমলাপুৰৰ বেতুল-আমলা ৰোডৰ তিৱাৰী পেট্ৰ'ল পাম্পৰ সন্মুখত বাইকখন পিছলি পৰাৰ ফলত তেওঁ বাগৰি পৰে। তেওঁ পৰি যোৱাৰ লগে লগে পিছফালৰ পৰা তীব্ৰ গতিত অহা এখন মিনি ট্ৰাকে তেওঁক খুন্দা মাৰিছিল। ট্ৰাকৰ চকাটো তেওঁৰ মূৰৰ ওপৰেৰে পাৰ হৈ গৈছিল আৰু তেওঁ ঘটনাস্থলীত আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈ মৃত্যুবৰণ কৰিছিল।
Published by:Kokil Sarma
First published: