உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • বলীউডৰ অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা আৰু দিয়া মিৰ্জাই ক'লে কেনেকৈ গৰ্ভৱতী মহিলাসকলে এই ক'ৰোনাকালত পাব পাৰে বিপদত সহায়...

    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা আৰু দিয়া মিৰ্জাই ক'লে কেনেকৈ গৰ্ভৱতী মহিলাসকলে এই ক'ৰোনাকালত পাব পাৰে বিপদত সহায়...

    Instagram@anushkasharma@diamirzaofficial)

    Instagram@anushkasharma@diamirzaofficial)

    বলীউডৰ অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা আৰু দিয়া মিৰ্জা মহিলাসকলক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে। তেওঁ এই সংকটত গৰ্ভৱতী মহিলাসকলক সহায় কৰিব বিচাৰে।

    • Share this:
    দেশৰ প্ৰতিজন সতৰ্ক ব্যক্তিয়ে ক'ৰোনা মহামাৰীত দৰিদ্ৰ লোকসকলক সহায় কৰি আছে । বলীউডেও এই কাম কৰি আছে আৰু সকলো সম্ভৱ সহায় আগবঢ়োৱাৰ চেষ্টা কৰি আছে। কিছুমানে ঔষধ, অক্সিজেন, খাদ্যসুবিধা প্ৰদান কৰি ভুক্তভোগীসকলক সকাহ প্ৰদান কৰিছে, আনহাতে আন কিছুমানে সামাজিক মাধ্যমৰ জৰিয়তে লোকসকলক সজাগ কৰি তুলিছে। এতিয়া বলীউডৰ অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মা আৰু দিয়া মিৰ্জা মহিলাসকলক সহায় কৰিবলৈ আগবাঢ়ি আহিছে। তেওঁলোকে এই সংকটত গৰ্ভৱতী মহিলাসকলক সহায় কৰিব বিচাৰে।

    অভিনেত্ৰীসকলে মহিলাৰ স্বাস্থ্যৰ বিষয়ে তথ্য ভাগ বতৰা কৰিছে। দৰাচলতে, ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা আয়োগে মহিলাসকলক চিকিৎসা সেৱা প্ৰদান কৰাৰ বাবে এটা হোৱাটছএপ হেল্পলাইন নম্বৰ মুকলি কৰিছে, যিটো বলীউডৰ অভিনেত্ৰীগৰাকীয়ে উলিয়াইছিল। অনুষ্কাই  ইনষ্টা কাহিনীৰ বিৱৰণ ভাগ বতৰা কৰিছিল। ইয়াৰ বিৱৰণ এতিয়াও দিয়াৰ ইনষ্টা ষ্টৰীত আছে। বিবৃতিটোত কোৱা হৈছে, 'এনচিডব্লিউয়ে গৰ্ভৱতী মহিলাসকলৰ বাবে এটা হোৱাটছএপ হেল্পলাইন নম্বৰ মুকলি কৰিছে।' ইয়াৰ পিছত এটা হোৱাটছএপ নম্বৰ আছে।

    Published by:Kokil Sarma
    First published: