• Home
  • »
  • News
  • »
  • nation
  • »
  • Pallavi Dey death: অভিনেত্ৰী পল্লৱী দেৰ মৃত্যুৰ ঘটনাক লৈ প্ৰেমিক সাগ্নিকক গ্ৰেপ্তাৰ ...

Pallavi Dey death: অভিনেত্ৰী পল্লৱী দেৰ মৃত্যুৰ ঘটনাক লৈ প্ৰেমিক সাগ্নিকক গ্ৰেপ্তাৰ ...

পল্লৱীৰ মৃত্যুৰ সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে প্ৰেমিক সাগ্নিক চক্ৰৱৰ্তীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ পল্লৱীৰ লিভ-ইন সঙ্গী সাগ্নিকক আৰ্থিক প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে৷

পল্লৱীৰ মৃত্যুৰ সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে প্ৰেমিক সাগ্নিক চক্ৰৱৰ্তীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ পল্লৱীৰ লিভ-ইন সঙ্গী সাগ্নিকক আৰ্থিক প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে৷

পল্লৱীৰ মৃত্যুৰ সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে প্ৰেমিক সাগ্নিক চক্ৰৱৰ্তীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ পল্লৱীৰ লিভ-ইন সঙ্গী সাগ্নিকক আৰ্থিক প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে৷

  • Share this:
দেওবাৰে ফ্লেটৰ পৰা অভিনেত্ৰী পল্লৱীৰ ওলমি থকা মৃতদেহটো উদ্ধাৰ কৰা হৈছিল। অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ মৃত্যুত আৰম্ভণিৰে পৰাই তেওঁৰ প্ৰেমিক সাগ্নিকৰ বিৰুদ্ধে যথেষ্ট সন্দেহ ৰখা হৈছিল৷ এইবাৰ পল্লৱীৰ মৃত্যুৰ সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে প্ৰেমিক সাগ্নিক চক্ৰৱৰ্তীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷ পল্লৱীৰ লিভ-ইন সঙ্গী সাগ্নিকক আৰ্থিক প্ৰৱঞ্চনাৰ অভিযোগত গ্ৰেপ্তাৰ কৰা হৈছে৷

আৰম্ভণিৰ পৰাই, যুৱ অভিনেত্ৰীগৰাকীৰ দেউতাকে দাবী কৰিছিল যে তেওঁৰ ছোৱালীক হত্যা কৰা হৈছে। পল্লৱীৰ বহু সহকৰ্মীয়েও অনুভৱ কৰে যে তেওঁলোকৰ সতীৰ্থক আত্মহত্যাৰ দ্বাৰা প্ৰৰোচিত কৰা হৈছে। যাৰ আঁৰত সাগ্নিকৰ নাম ওলাইছে।

পল্লৱীৰ মৃত্যুৰ ৰহস্য বাঢ়ি আহিছে৷ পল্লৱীৰ সৈতে লিভ-ইনৰ আগতে, সাগ্নিকৰ ৰেজিষ্ট্ৰী বিবাহ সুকন্যা মান্না নামৰ এগৰাকী মহিলাৰ সৈতে আছিল৷ পল্লৱী নিজে বিয়াত উপস্থিত আছিল৷ সুকন্নাৰ দেউতাকৰ মতে পল্লৱী সুকন্যাৰ বন্ধু আছিল৷ । এইটোও কোৱা হয় যে পল্লৱীয়ে তেওঁলোকৰ ঘৰলৈ কেইবাবাৰো গৈছে। সুকন্যাৰ মাতৃয়ে বন্ধুত্বৰ কথা স্বীকাৰ কৰিছে।

ছোৱালীজনীৰ মৃত্যুৰ পিছত, পল্লৱীৰ পৰিয়ালে আৰক্ষী থানাত সাগ্নিকৰ বিৰুদ্ধে হত্যাৰ অভিযোগ দাখিল কৰে। কেইবাটাও জেৰাৰ পিছত, সাগ্নিকক আৰক্ষীয়ে গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।
Published by:Kokil Sarma
First published: