உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Viral Video: ৫৫ বছৰীয়া ITBPৰ কমাণ্ডেণ্টে মাইনাছ ৩০ ডিগ্ৰী তাপমাত্ৰাত ১৭,৫০০ ফুট উচ্চতাত এবাৰতে কৰিলে ৬৫ পুশ্বআপ, Video Viral

    Viral Video: ৫৫ বছৰীয়া ITBPৰ কমাণ্ডেণ্টে মাইনাছ ৩০ ডিগ্ৰী তাপমাত্ৰাত ১৭,৫০০ ফুট উচ্চতাত এবাৰতে কৰিলে ৬৫ পুশ্বআপ, Video Viral

    Viral Video: আশ্চৰ্যৰ কথাটো হৈছে এই দলটোৱে পৰ্বতাৰোহণৰ কোনো বিশেষ সজুলি ব্যৱহাৰ নকৰাকৈয়ে কাৰঝোক কাংগ্ৰী শৃংগটোত আৰোহণ কৰিছে। 

    Viral Video: আশ্চৰ্যৰ কথাটো হৈছে এই দলটোৱে পৰ্বতাৰোহণৰ কোনো বিশেষ সজুলি ব্যৱহাৰ নকৰাকৈয়ে কাৰঝোক কাংগ্ৰী শৃংগটোত আৰোহণ কৰিছে। 

    Viral Video: আশ্চৰ্যৰ কথাটো হৈছে এই দলটোৱে পৰ্বতাৰোহণৰ কোনো বিশেষ সজুলি ব্যৱহাৰ নকৰাকৈয়ে কাৰঝোক কাংগ্ৰী শৃংগটোত আৰোহণ কৰিছে। 

    • Share this:
    ITBPৰ কমাণ্ডেণ্ট ৰতন সিং সোণাল (Commandant Ratan Singh Sonal)ৰ এটা ভিডিঅ' ছচিয়েল মিডিয়াত খুউব ভাইৰেল হৈ পৰিছে। এই ভিডিঅ'টো আজি পুৱা টুইটাৰত শ্বেয়াৰ কৰাৰ পিছতে ভাইৰেল হৈ পৰে। ভিডিঅ'টোত ১৭,৫০০ ফুট উচ্চতাত মাইনাছ ৩০ ডিগ্ৰী ছেলচিয়াছ বৰফৰ মাজত এবাৰতে ৬৫টা পুশ্বআপ কৰি সকলোকে স্তম্ভিত কৰি তুলিছে।

    উল্লেখ্য যে   Indo-Tibetan Border Policeৰ এটা ৬ জনীয়া দলে কমাণ্ডেণ্ট ৰতন সিং সোণালৰ নেতৃত্বত প্ৰথমবাৰৰ বাবে হিমালয় (Himalaya) পৰ্বতৰ কাৰঝোক কাংগ্ৰী (Mount Karzok Kangri) শৃংগত আৰোহণ কৰিছে। ২০,১৭৭ ফুট উচ্চতাত থকা শৃংগটোত আৰোহণ কৰাৰ পিছতে এই ভিডিঅ'টো শ্বেয়াৰ কৰা হয়।



    আশ্চৰ্যৰ কথাটো হৈছে এই দলটোৱে পৰ্বতাৰোহণৰ কোনো বিশেষ সজুলি ব্যৱহাৰ নকৰাকৈয়ে শৃংগটোত আৰোহণ কৰিছে।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: