உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • nation
    • »
    • Covid-19 Updates: গোৱাৰ BITS Pilani campusত ক'ৰোনা সংক্ৰমণ, একে সময়তে ২৪ জন আক্ৰান্ত ! পৰৱৰ্তী ১৫ দিনৰ বাবে সকলো শ্ৰেণীৰ পাঠদান অনলাইন কৰাৰ সিদ্ধান্ত ...

    Covid-19 Updates: গোৱাৰ BITS Pilani campusত ক'ৰোনা সংক্ৰমণ, একে সময়তে ২৪ জন আক্ৰান্ত ! পৰৱৰ্তী ১৫ দিনৰ বাবে সকলো শ্ৰেণীৰ পাঠদান অনলাইন কৰাৰ সিদ্ধান্ত ...

    গোৱাত (Goa) বিটছ পিলানি চৌহদত (BITS Pilani campus) ক'ৰোনাত (Corona Virus) ২৪ জন আক্ৰান্ত হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে। ইয়াৰ পিছত, গোৱা প্ৰশাসনে চৌহদৰ সকলো শিক্ষাৰ্থী আৰু শিক্ষকৰ ওপৰত কোৰোনা পৰীক্ষা কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে।

    গোৱাত (Goa) বিটছ পিলানি চৌহদত (BITS Pilani campus) ক'ৰোনাত (Corona Virus) ২৪ জন আক্ৰান্ত হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে। ইয়াৰ পিছত, গোৱা প্ৰশাসনে চৌহদৰ সকলো শিক্ষাৰ্থী আৰু শিক্ষকৰ ওপৰত কোৰোনা পৰীক্ষা কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে।

    গোৱাত (Goa) বিটছ পিলানি চৌহদত (BITS Pilani campus) ক'ৰোনাত (Corona Virus) ২৪ জন আক্ৰান্ত হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে। ইয়াৰ পিছত, গোৱা প্ৰশাসনে চৌহদৰ সকলো শিক্ষাৰ্থী আৰু শিক্ষকৰ ওপৰত কোৰোনা পৰীক্ষা কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে।

    • Share this:
    গোৱাত (Goa) বিটছ পিলানি চৌহদত (BITS Pilani campus) ক'ৰোনাত (Corona Virus) ২৪ জন আক্ৰান্ত হোৱা বুলি জানিব পৰা গৈছে। ইয়াৰ পিছত, গোৱা প্ৰশাসনে চৌহদৰ সকলো শিক্ষাৰ্থী আৰু শিক্ষকৰ ওপৰত কোৰোনা পৰীক্ষা কৰাৰ সিদ্ধান্ত লৈছে। অফলাইন শ্ৰেণীসমূহ পিছুৱাই দিয়া হৈছে। সংক্ৰমিতসকলক সংৰক্ষণ কৰা হৈছে আৰু তেওঁলোকৰ সংস্পৰ্শলৈ অহা সকলৰ পৰা সতৰ্ক হ'বলৈ কোৱা হৈছে। গোৱাত কোৰোনা বিস্ফোৰণ এনে এক সময়ত আহিছে যেতিয়া দেশত কোভিড ৰোগীৰ সংখ্যা নিম্নতম স্তৰত আছে আৰু নিম্ন ঘটনাৰ প্ৰতি লক্ষ্য ৰাখি, ১ এপ্ৰিলৰ পৰা কোৰোনাৰ সীমাবদ্ধতাও উঠাই লোৱা হৈছে।

    গোৱাত বিটছ পিলানিৰ চৌহদ ভাস্কো টাউনৰ (Vasco) জুৱাৰি নগৰত আছে। ইমান বৃহৎ সংখ্যক শিক্ষাৰ্থী কোৰোনা সংক্ৰমিত হোৱা দেখা পোৱাৰ পিছত, ভাস্কোৰ উপ সংগ্ৰাহক দত্তৰাজ দেশাই কোৰোনা পৰীক্ষা অবিহনে চৌহদত যিকোনো লোকৰ প্ৰৱেশ নিষিদ্ধ কৰাৰ নিৰ্দেশ জাৰি কৰিছে। সকলোৱে মাস্ক পিন্ধিবলৈ আৰু দুই মিটাৰ দূৰত্ব বজাই ৰখাটো বাধ্যতামূলক কৰা হৈছে। ইয়াৰ উপৰিও, পৰৱৰ্তী ১৫ দিনৰ বাবে সকলো শ্ৰেণী অনলাইন কৰা হৈছে।
    Published by:Kokil Sarma
    First published: