உங்கள் மாவட்டத்தைத் தேர்வுசெய்க

    • Home
    • »
    • News
    • »
    • mumbai
    • »
    • Fight Against Covid 19 in India : কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজলৈ বিৰাট-অনুষ্কাই আগবঢ়ালে ২ কোটি টকাৰ সহায়। ছচিয়েল মিডিয়াত দুই চেলিব্ৰিটীৰ প্ৰশংসাৰ জোৱাৰ।

    Fight Against Covid 19 in India : কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজলৈ বিৰাট-অনুষ্কাই আগবঢ়ালে ২ কোটি টকাৰ সহায়। ছচিয়েল মিডিয়াত দুই চেলিব্ৰিটীৰ প্ৰশংসাৰ জোৱাৰ।

    কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজিবলৈ বিৰাট কোহলিয়ে অভিনেত্ৰী পত্নী অনুষ্কা শৰ্মাৰ সৈতে মিলি আৰম্ভ কৰিছে পুজি গঠনৰ এক অভিযান। ক্ৰাউড ফাণ্ডিং গোট কেটোৰ জড়িয়তে সাত কোটি টকা সংগ্ৰহৰ লক্ষ্য বিৰাট-অনুষ্কাৰ। নিজে দান দিলে ২ কোটি টকা।

    কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজিবলৈ বিৰাট কোহলিয়ে অভিনেত্ৰী পত্নী অনুষ্কা শৰ্মাৰ সৈতে মিলি আৰম্ভ কৰিছে পুজি গঠনৰ এক অভিযান। ক্ৰাউড ফাণ্ডিং গোট কেটোৰ জড়িয়তে সাত কোটি টকা সংগ্ৰহৰ লক্ষ্য বিৰাট-অনুষ্কাৰ। নিজে দান দিলে ২ কোটি টকা।

    কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে যুঁজিবলৈ বিৰাট কোহলিয়ে অভিনেত্ৰী পত্নী অনুষ্কা শৰ্মাৰ সৈতে মিলি আৰম্ভ কৰিছে পুজি গঠনৰ এক অভিযান। ক্ৰাউড ফাণ্ডিং গোট কেটোৰ জড়িয়তে সাত কোটি টকা সংগ্ৰহৰ লক্ষ্য বিৰাট-অনুষ্কাৰ। নিজে দান দিলে ২ কোটি টকা।

    • Share this:
    টীম ইণ্ডিয়াৰ অধিনায়ক বিৰাট কোহলি (Virat Kohli) আৰু তেওঁৰ পত্নী অভিনেত্ৰী অনুষ্কা শৰ্মাই (Anushka Sharma) দেশত কোৰোণা মহামাৰীৰ বিৰুদ্ধে যুঁজিবলৈ আগবঢ়াইছে ২ কোটি টকাৰ অনুদান। লগতে দেশৰ আন সকলো লোককে এনেদৰে আগবাঢ়ি আহিবলৈ জনাইছে আহ্বান।

    বিৰাট কোহলিয়ে এটা ভিডিঅ’ ছেয়াৰ কৰিছে, য’ত ক্ৰিকেটাৰগৰাকীয়ে অভিনেত্ৰী পত্নী অনুষ্কাৰ সৈতে এই বাৰ্তা ৰাজহুৱা কৰি কয় যে তেওঁলোকে দেশৰ এই আপদৰ সময়ত দেশবাসীক সহায় কৰিব বিচাৰে। ইয়াৰ পিছতে ছচিয়েল মিডিয়াত বিৰাট-অনুষ্কাৰ প্ৰশংসাৰে ভৰি পৰে।

    Anushka and I have started a campaign on @ketto, to raise funds for Covid-19 relief, and we would be grateful for your support.



    বিৰাট-অনুষ্কাই এই অভিযান আৰম্ভ কৰি ৭ কোটি টকা সংগ্ৰহৰ লক্ষ্য লৈছে। ছচিয়েল মিডিয়াৰ বিভিন্ন প্লেটফৰ্মৰ জৰিয়তে এই ধন সংগ্ৰহৰ কাম কৰি আছে দুয়োজনে। এনেদৰে সংগ্ৰহ কৰা ধন এ চি টি (ACT) নামৰ এটা সংস্থাক প্ৰদান কৰিব যি অক্সিজেনৰ যোগান আৰু চিকিৎসা সম্পৰ্কীয় কামত জড়িত হৈ আছে।

    কোৰোণাৰ বাবে আইপিএল ২০২১ বাতিল হোৱাৰ পিছতে ঘৰলৈ উভতি গৈ বিৰাট কোহলিয়ে কোৰোণাৰ বিৰুদ্ধে য়ুঁজত এননেদৰেই লৈছে অংশ।
    Published by:Manjumoni Borah
    First published: