• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • Crime Petrol ৰ ২ অভিনেত্ৰীৰ Crime ! Lockdownত আৰ্থিকভাৱে জুৰুলা হৈ ২ অভিনেত্ৰীয়ে Paying guest ৰূপে আহি কৰিলে চুৰি কাৰ্য...

Crime Petrol ৰ ২ অভিনেত্ৰীৰ Crime ! Lockdownত আৰ্থিকভাৱে জুৰুলা হৈ ২ অভিনেত্ৰীয়ে Paying guest ৰূপে আহি কৰিলে চুৰি কাৰ্য...

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে (Mumbai Police) চুৰিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত দুজন টিভি ধাৰাবাহিক অভিনেত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে (Tv Actress Arrested)।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে (Mumbai Police) চুৰিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত দুজন টিভি ধাৰাবাহিক অভিনেত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে (Tv Actress Arrested)।

মুম্বাই আৰক্ষীয়ে (Mumbai Police) চুৰিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত দুজন টিভি ধাৰাবাহিক অভিনেত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে (Tv Actress Arrested)।

  • Share this:
মুম্বাই আৰক্ষীয়ে (Mumbai Police) চুৰিৰ গোচৰৰ সন্দৰ্ভত দুজন টিভি ধাৰাবাহিক অভিনেত্ৰীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে (Tv Actress Arrested)। দুয়োগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে টিভিৰ বিখ্যাত অনুষ্ঠান ক্ৰাইম পেট্ৰ'ল আৰু আন বহুতো অপৰাধ অনুষ্ঠানত সৰু চৰিত্ৰত অভিনয় কৰে। ক'ৰোনা সময়ছোৱাত লকডাউন (lockdown)ৰ বাবে ধাৰাবাহিকখনৰ শ্বুটিং বন্ধ হোৱাৰ বাবে তেওঁলোক দুয়ো ধনৰ অভাৱৰ সন্মুখীন হৈছিল। এইটো অভিযোগ কৰা হৈছে যে অভিনেত্ৰী দুজনে paying guest হিচাপে আহিছিল আৰু লকাৰত থকা ৩ লাখ ২৮ হাজাৰ টকা লৈ পলাই গৈছিল। আৰক্ষীয়ে ঘটনাটোৰ তদন্ত কৰি আছে।

বাতৰি অনুসৰি, ১৮ মে'ত দুয়োগৰাকী অভিনেত্ৰীয়ে আৰে কলনিৰ ৰয়েল পাম এলেকাৰ এটা অভিজাত ভৱনত বাস কৰা এজন ব্যক্তিৰ ঘৰত আছিল। একে সময়তে দুয়োয়ে মিলি ঘৰটোত থকা আন paying guestৰ লকাৰত থকা ৩ লাখ ২৮ হাজাৰ লৈ গৈছিল ।

চুৰিৰ খবৰ আৰক্ষীক জনোৱা হৈছিল, যাৰ পিছত আৰক্ষীয়ে তদন্ত আৰম্ভ কৰিছিল৷ প্ৰাৰম্ভিক অনুসন্ধানত চিচিটিভি ফুটেজ প্ৰকাশ পাইছিল আৰু কেইবাটাও গুৰুত্বপূৰ্ণ সূত্ৰ পোৱা গৈছিল যাৰ ভিত্তিত আৰক্ষীয়ে দুয়োকে গ্ৰেপ্তাৰ কৰিছে৷

আৰক্ষীৰ তদন্তৰ সময়ত চিচিটিভি ফুটেজ পৰীক্ষা কৰা হৈছিল যেতিয়া তেওঁলোকক টকা লৈ বাহিৰলৈ যোৱা দেখা গৈছিল। যেতিয়া আৰক্ষীয়ে তেওঁলোক দুয়োকে সোধা-পোছা কৰিছিল, দুয়োজনে অপৰাধ স্বীকাৰ কৰে।

আৰে আৰক্ষী থানাৰ বিষয়া নুতন পাৱাৰে কৈছে যে দুয়োটা টিভি শ্ব' ক্ৰাইম পেট্ৰ'ল আৰু সাৱধান ইণ্ডিয়াৰ জনপ্ৰিয় অনুষ্ঠানৰ উপৰিও তেওঁ কেইবাটাও ৱেব চিৰিজতো কাম কৰিছে। আৰক্ষীয়ে তেওঁলোকৰ পৰা চুৰি হোৱা ৫০,০০০ টকা উদ্ধাৰ কৰিছে। দুয়োকে আদালতত হাজিৰ কৰোৱা হৈছে। আদালতে দুয়োকে ২৩ জুনলৈ আৰক্ষীৰ জিম্মালৈ প্ৰেৰণ কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: