• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • Coronavirus in Mumbai: মুম্বাইত ক'ৰোনাৰ ছুপাৰফাষ্ট স্পীড ! ২৪ ঘণ্টাত ১৫ হাজাৰৰো অধিক লোক আক্ৰান্ত, পজিটিভিটী ৰেট ২৫ শতাংশ ...

Coronavirus in Mumbai: মুম্বাইত ক'ৰোনাৰ ছুপাৰফাষ্ট স্পীড ! ২৪ ঘণ্টাত ১৫ হাজাৰৰো অধিক লোক আক্ৰান্ত, পজিটিভিটী ৰেট ২৫ শতাংশ ...

Coronavirus in Mumbai: মুম্বাইত বুধবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ ১৫,১৬৬ টা নতুন ঘটনা পঞ্জীয়ন কৰা হৈছে, আনহাতে চহৰখনত ইতিবাচকতাৰ হাৰ  ২৫ শতাংশত উপনীত হৈছে। চহৰখনৰ ৮৭ শতাংশ ঘটনা লক্ষণহীন।

Coronavirus in Mumbai: মুম্বাইত বুধবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ ১৫,১৬৬ টা নতুন ঘটনা পঞ্জীয়ন কৰা হৈছে, আনহাতে চহৰখনত ইতিবাচকতাৰ হাৰ  ২৫ শতাংশত উপনীত হৈছে। চহৰখনৰ ৮৭ শতাংশ ঘটনা লক্ষণহীন।

Coronavirus in Mumbai: মুম্বাইত বুধবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ ১৫,১৬৬ টা নতুন ঘটনা পঞ্জীয়ন কৰা হৈছে, আনহাতে চহৰখনত ইতিবাচকতাৰ হাৰ  ২৫ শতাংশত উপনীত হৈছে। চহৰখনৰ ৮৭ শতাংশ ঘটনা লক্ষণহীন।

  • Share this:
দেশৰ অৰ্থনৈতিক ৰাজধানী আকৌ এবাৰ কৰোনা ভাইৰাছৰ (Coronavirus in Mumbai) দ্বাৰা বেয়াকৈ আঘাতপ্ৰাপ্ত হৈছে। মুম্বাইত বুধবাৰে ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ ১৫,১৬৬ টা নতুন ঘটনা পঞ্জীয়ন কৰা হৈছে, আনহাতে চহৰখনত ইতিবাচকতাৰ হাৰ  ২৫ শতাংশত উপনীত হৈছে। চহৰখনৰ ৮৭ শতাংশ ঘটনা লক্ষণহীন। মুম্বাইত (Mumbai Coronavirus Update Today), যোৱা ২৪ ঘণ্টাত ৩ জন লোকৰ মৃত্যু হৈছে। বৰ্তমান, চহৰখনত সক্ৰিয় ঘটনাৰ সংখ্যা ৬১,৯২৩ লৈ বৃদ্ধি হৈছে। মুম্বাইয়ে আগৰ দিনতকৈ প্ৰায় ৫ হাজাৰ অধিক আক্ৰান্ত পঞ্জীয়ন কৰিছে। চহৰখনে মঙলবাৰে কৰোনা ভাইৰাছত ১০,৮৯০ জন আক্ৰান্ত হৈছিল।

মুম্বাইৰ মেয়ৰ কিশোৰী পেডনেকাৰে মঙলবাৰে কৈছিল যে যদি কোভিড-১৯ৰ দৈনিক ঘটনাই ইয়াত ২০,০০০ ৰ সীমা অতিক্ৰম কৰে তেন্তে কেন্দ্ৰীয় চৰকাৰৰ নিয়ম অনুসৰি চহৰখনত লকডাউন জাৰি কৰা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published:

শেহতীয়া বাতৰি