• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা চনু সুদৰ মুম্বাই অফিচত উপস্থিত হ'ল Income Taxৰ দল ! ৬টা বিভিন্ন অঞ্চলত অভিযান...

Bollywoodৰ জনপ্ৰিয় অভিনেতা চনু সুদৰ মুম্বাই অফিচত উপস্থিত হ'ল Income Taxৰ দল ! ৬টা বিভিন্ন অঞ্চলত অভিযান...

প্ৰসিদ্ধ অভিনেতা চনু সুদৰ (Sonu Sood) আয়কৰ শাখাই মুম্বাইৰ অফিচৰ ওপৰত এটা 'Survey' চলাইছে। অভিযানসমূহ ৬ টা বিভিন্ন অঞ্চলত কৰি থকাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। যোৱা মাহত, চনু সুদক শিক্ষাৰ্থীৰ বাবে দিল্লী চৰকাৰে আৰম্ভ কৰা মেন্টৰশ্বিপ কাৰ্যসূচীৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ কৰা হৈছিল।

প্ৰসিদ্ধ অভিনেতা চনু সুদৰ (Sonu Sood) আয়কৰ শাখাই মুম্বাইৰ অফিচৰ ওপৰত এটা 'Survey' চলাইছে। অভিযানসমূহ ৬ টা বিভিন্ন অঞ্চলত কৰি থকাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। যোৱা মাহত, চনু সুদক শিক্ষাৰ্থীৰ বাবে দিল্লী চৰকাৰে আৰম্ভ কৰা মেন্টৰশ্বিপ কাৰ্যসূচীৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ কৰা হৈছিল।

প্ৰসিদ্ধ অভিনেতা চনু সুদৰ (Sonu Sood) আয়কৰ শাখাই মুম্বাইৰ অফিচৰ ওপৰত এটা 'Survey' চলাইছে। অভিযানসমূহ ৬ টা বিভিন্ন অঞ্চলত কৰি থকাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। যোৱা মাহত, চনু সুদক শিক্ষাৰ্থীৰ বাবে দিল্লী চৰকাৰে আৰম্ভ কৰা মেন্টৰশ্বিপ কাৰ্যসূচীৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ কৰা হৈছিল।

  • Share this:
প্ৰসিদ্ধ অভিনেতা চনু সুদৰ (Sonu Sood) আয়কৰ শাখাই মুম্বাইৰ অফিচৰ ওপৰত এটা 'Survey' চলাইছে। অভিযানসমূহ ৬ টা বিভিন্ন অঞ্চলত কৰি থকাৰ খবৰ পোৱা গৈছে। যোৱা মাহত, চনু সুদক শিক্ষাৰ্থীৰ বাবে দিল্লী চৰকাৰে আৰম্ভ কৰা মেন্টৰশ্বিপ কাৰ্যসূচীৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ কৰা হৈছিল।

উল্লেখ্য যে চনু সুদে যোৱা মাহৰ আগষ্টত দিল্লীৰ মুখ্যমন্ত্ৰী অৰবিন্দ কেজৰিৱালক (Arvind Kejriwal) সাক্ষাৎ কৰিছিল। মুখ্যমন্ত্ৰী কেজৰিৱাল আৰু অভিনেতা চনু সুদেও বৈঠকৰ পিছত যুটীয়াভাৱে সংবাদ মাধ্যমক সম্বোধন কৰিছিল। মুখ্যমন্ত্ৰী কেজৰিৱালে কৈছিল যে চনু সুদ দিল্লী চৰকাৰৰ বিশেষ কাৰ্যসূচী 'দেশ কে মেণ্টোৰ্চ'ৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ হ'বলৈ সাজু।

তেওঁ এইটোও কৈছিল যে দিল্লীৰ শিক্ষা বিভাগে শীঘ্ৰেই 'দেশ কে মেণ্টোৰ্চ' কাৰ্যসূচী আৰম্ভ কৰিব। চনু সুদে ইয়াৰ ব্ৰেণ্ড এম্বেচেডৰ হ'বলৈ সন্মত হৈছে। অনুষ্ঠানত ভাষণ প্ৰদান কৰি মুখ্যমন্ত্ৰী কেজৰিৱালে কয় যে অভিনেতা চনু সুদে সমাজৰ প্ৰতি তেওঁৰ কাম আৰু দায়িত্বৰ বাবে জনসাধাৰণৰ বাবে অনুপ্ৰেৰণা হৈ পৰিছে।

চনু সুদ (এজন বলীউড অভিনেতা যি ক'ৰোনা মহামাৰীৰ মাজত যোৱা ডেৰ বছৰ ধৰি দৰিদ্ৰ লোকসকলক সহায় কৰি আহিছে। সেইকাৰণে তেওঁ মানুহৰ হৃদয়ত আছে। চনুৱে যিদৰে নিস্বাৰ্থ লোকসকলক সেৱা কৰি আছে সেইটোৱে তেওঁক ৰিল জীৱনৰ বাস্তৱ জীৱনৰ নায়ক কৰি তুলিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: