• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • শ্বাহিদ কাপুৰে পত্নী মীৰাৰ সৈতে তেওঁৰ নিৰ্মাণ কাৰ্য চলি থকা ঘৰটো চাবলৈ আহিছে ! ইয়াৰ দাম কিমান আপুনি জানেনে ?

শ্বাহিদ কাপুৰে পত্নী মীৰাৰ সৈতে তেওঁৰ নিৰ্মাণ কাৰ্য চলি থকা ঘৰটো চাবলৈ আহিছে ! ইয়াৰ দাম কিমান আপুনি জানেনে ?

Photo-Instagram/mira.kapoor

Photo-Instagram/mira.kapoor

শ্বাহিদ কাপুৰ (Shahid Kapoor) আৰু মীৰা ৰাজপুত (Mira Rajput) Bollywoodৰ অন্যতম চৰ্চিত দম্পতী। দৰাচলতে, শ্বাহিদ আৰু মীৰাৰ নতুন ঘৰটোৰ নিৰ্মাণ কাৰ্য পূৰ্ণ গতিত চলি আছে। মীৰা ৰাজপুতে ঘৰটোৰ এখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল য'ত দুয়োকে ঘৰৰ চিৰিত থিয় হৈ থকা দেখা গৈছিল।

  • Share this:
শ্বাহিদ কাপুৰ (Shahid Kapoor) আৰু মীৰা ৰাজপুত (Mira Rajput) Bollywoodৰ অন্যতম চৰ্চিত দম্পতী। দুয়োৰে বয়সৰ ব্যৱধান বেছি হ'ব পাৰে কিন্তু একেলগে দুয়োৰে যুটী বৰ আকৰ্ষণীয়। শ্বাহিদক সদায় মীৰা ৰাজপুতৰ প্ৰশংসা কৰা দেখা যায়। মীৰা ৰাজপুত সামাজিক মাধ্যমতো সক্ৰিয়।

মীৰাৰ ইনষ্টাগ্ৰামত ২.৯ মিলিয়ন অনুসৰণকাৰী আছে। তেওঁক বহুতো প্ৰচাৰ আৰু বিজ্ঞাপনতো দেখা যায়। শ্বাহিদ কাপুৰ আৰু মীৰা ৰাজপুত আজিকালি এটা নতুন প্ৰকল্পত অধিক ব্যস্ত। মীৰা ৰাজপুতে নিজেই এটা ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীৰ জৰিয়তে এইটো প্ৰকাশ কৰিছে।

দৰাচলতে, শ্বাহিদ আৰু মীৰাৰ নতুন ঘৰটোৰ নিৰ্মাণ কাৰ্য পূৰ্ণ গতিত চলি আছে। মীৰা ৰাজপুতে ঘৰটোৰ এখন ফটো পোষ্ট কৰিছিল য'ত দুয়োকে ঘৰৰ চিৰিত থিয় হৈ থকা দেখা গৈছিল যিয়ে তেওঁলোকৰ ডুপ্লেক্স এপাৰ্টমেণ্টৰ দুটা মহলা সংযোগ কৰিব। ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত এই ছবিখন শ্বেয়াৰ কৰি মীৰা ৰাজপুতে লিখিছিল, 'ৱান ষ্টেপ এট এ টাইম' ।

মীৰা ৰাজপুতে এই ছবিখন ইনষ্টাগ্ৰাম কাহিনীত শ্বেয়াৰ কৰিছিল। (ফটো সৌজন্যঃ mira.kapoor)


মীৰা ৰাজপুতক এই ছবিখনত সেউজীয়া পোছাকত দেখা গৈছে। শ্বাহিদ কাপুৰেও ধূসৰ-সেউজীয়া কেজুৱেল চেহেৰাত চিৰিৰ ওপৰত থিয় হৈ আছে। আপোনাক কও যে শ্বাহিদ কাপুৰে ২০১৮ চনত এই নতুন সম্পত্তিটো ক্ৰয় কৰিছিল। এই ভৱনটোত আৰৱ-চিৰ এক মহান দৃশ্য আছে। প্ৰাপ্ত তথ্য অনুসৰি, শ্বাহিদে এই সম্পত্তিত ৪২ তম আৰু ৪৩ তম মহলা লৈছে। ইয়াৰ মূল্য ৫৬ কোটি টকা।

ডিএনএৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি ইয়াত প্ৰায় ৪০০০ বৰ্গফুট। শ্বাহিদ আৰু মীৰাই সদায় এই নিৰ্মাণ ক্ষেত্ৰখন পৰিদৰ্শন কৰি আছে আৰু ইয়াক ইনষ্টাগ্ৰামত আপডেট কৰিছে। দুয়ো বৰ্তমান তেওঁলোকৰ সন্তান মিসা আৰু জেনৰ সৈতে জুহুত বাস কৰে।

আনহাতে, কামৰ ক্ষেত্ৰত শ্বাহিদ কাপুৰ পৰৱৰ্তী ছবি 'জাৰ্চি'। এইখন এখন তেলেগু চলচ্চিত্ৰৰ পুনৰ্নিৰ্মাণ। ছবিখনত পংকজ কাপুৰেও এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ চৰিত্ৰত অভিনয় কৰিছে।
Published by:Kokil Sarma
First published: