• Home
  • »
  • News
  • »
  • mumbai
  • »
  • Lata Mangeshkar Health Update: আজিও আইচিইউত আছে লতা মংগেশকাৰ, এতিয়া কেনে আছে তেওঁ ?

Lata Mangeshkar Health Update: আজিও আইচিইউত আছে লতা মংগেশকাৰ, এতিয়া কেনে আছে তেওঁ ?

Corona সংক্ৰমণৰ পিছত তেওঁক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল (Lata Mangeshkar Covid 19) আৰু এতিয়াও আইচিইউত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা আগৰ তুলনাত এতিয়া ভাল বুলি কোৱা হয়।

Corona সংক্ৰমণৰ পিছত তেওঁক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল (Lata Mangeshkar Covid 19) আৰু এতিয়াও আইচিইউত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা আগৰ তুলনাত এতিয়া ভাল বুলি কোৱা হয়।

Corona সংক্ৰমণৰ পিছত তেওঁক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল (Lata Mangeshkar Covid 19) আৰু এতিয়াও আইচিইউত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা আগৰ তুলনাত এতিয়া ভাল বুলি কোৱা হয়।

  • Share this:
লতা মংগেশকাৰ (Lata Mangeshkar) শেহতীয়াকৈ ক'ৰোনা ভাইৰাছৰ দ্বাৰা সংক্ৰমিত হৈছিল। ক'ৰোনাৰ লগতে তেওঁ নিউমোনিয়াতো ভুগি আছিল। যাৰ বাবে তেওঁ চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি হৈ আছে। Corona সংক্ৰমণৰ পিছত তেওঁক মুম্বাইৰ ব্ৰিচ কেণ্ডি চিকিৎসালয়ত ভৰ্তি কৰোৱা হৈছিল (Lata Mangeshkar Covid 19) আৰু এতিয়াও আইচিইউত আছে। তেওঁৰ অৱস্থা আগৰ তুলনাত এতিয়া ভাল বুলি কোৱা হয়, কিন্তু সতৰ্কতামূলক ব্যৱস্থা হিচাপে তেওঁক আইচিইউত ৰখা হৈছে। চিকিৎসকৰ মতে লতা মংগেশকাৰ বৰ্তমান সুস্থিৰ অৱস্থাত আছে আৰু আগৰ তুলনাত বহুত ভাল।

চিকিৎসকৰ মতে লতা মংগেশকাৰৰ ক'ৰোনা ভাইৰাছ আৰু নিউমোনিয়া দুয়োটা আছে আৰু চিকিৎসকে বয়সৰ বাবে তেওঁক পৰ্যৱেক্ষণত ৰাখিছে। চিকিৎসকসকলে কয় যে তেওঁক এই মুহূৰ্তত যত্নৰ প্ৰয়োজন, যাৰ বাবে তেওঁক আইচিইউত ৰখা হৈছে। চিকিৎসকসকলে মহান কণ্ঠশিল্পীগৰাকীৰ অৱস্থা নিৰন্তৰ নিৰীক্ষণ কৰি আছে। লতা মংগেশকাৰক এতিয়া ৭ ৰ পৰা ৮ দিনৰ বাবে চিকিৎসালয়ত ৰখা হ'ব।
Published by:Kokil Sarma
First published: